עשינו זאת בדרך שלי$quot;

מאמן צ'לסי, אברם גרנט שעשה היסטוריה עם קבוצתו, היה נרגש בסיום ואמר: "זהו רגע מאוד מיוחד בשבילי". בניטז: "מגיע כל הכבוד לשחקנים שלי".

יום חמישי 01 מאי 2008
נחום דידי

אברם גרנט הוא ללא ספק אחד האנשים הכי מאושרים באנגליה הלילה הזה. אולי זה בגלל שאף אחד לא נתן לו סיכוי, אולי בגלל שבכל רגע אפשרי התקשורת באנגליה שותה לו א۪ הדם, או אולי זה בגלל שזהו יום מאוד מיוחד בשבילו.  מצד אחד ערב יום השואה בו סבו נספה, ומצד שני יום שבו הוא עושה היסטוריה עם אחת הקבוצות הטובות בעולם.

"אני מאוד מאוד שמח כמובן." אמר גרנט בסיום. " ה רגע מיוחד מאוד עבורי בטח כשזה קורה באנגליה,בטח בקבוצה כמו צ'לסי ובטח שאני מנצח את ליברפול ואחרי מה שאנחנו עוברים השנה"

גרנט כמובן התייחס לכך שהמשחק התקיים בערב יום השואה והגיב: "בישראל יש את יום השואה ואני מכבד ߐת סבא שלי שנספה שם. זה היה רגע מאוד אמוציונאלי בשבילי.מצד אחד עשיתי היסטוריה עם הקבוצה שלי מצד שני זה יום לא קל לא בשבילי ולא בשביל אבא שלי מאיר". המאמן התייחס בחיוך לכריעה על הדשא עם שריקת הסיום "זה היה מביך כשראיתי את זה בטלוויזיה.&qŵot;

 לגבי למפארד שגם עליו עבר שבוע לא קל, הוסיף גרנט: "למפארד היה מצוין לדעתי. הוא היה אחד משחקני המפתח שלנו ולמרות מה שעבר עליו, הוא נתן את כל כולו לקבוצה ואני נותן לו על זה את כל הכבוד.".

כשנשאל על הגמר מול יונייטד אמר אברם: "אני מקווה שנעשה את מה שעשינו נגדם בליגה ואולי מה שקרה בליגה יהיה גם בגמר.העיקר שעשינו זאת ואני גאה שעשינו זאת בדרך שלי" סיכם המאמן הישראלי.


מהעבר השני האכזבה על פניו של בניטז אמרה&ͮbsp; הכל. בסיום אמר רפא: "היינו טובים מאוד לדעתי, בעיקר בחצי השני,והיה שינוי גדול אחרי שהבקענו את השוויון. חבל שבחצי השני פספסנו 2 הזדמנויות טובות. בהארכה היינו אפילו טובים יותר אבל הגול השני ולאחר מכן השלישי שברו אותנו."

לאחר ۞כן הוסיף בניטז: "השחקנים אמרו לי שהיה פנדל על היפייה, אבל ישנם דברים שאי אפשר לשנות אותם כבר. למרות ההפסד", סיכם המאמן, "מגיע כל הכבוד לשחקנים שלי".

תגובות

טלספורט בפייסבוק