אוואט הותקף עי מחליפו

גוסטבו מונואה שוערה המחליף של דפורטיבו לה קורוניה התקיף את דודו אוואט בעקבות דברים שאמר השוער הישראלי לתקשורת. אוואט:" הוא פשוט ניגש ונתן לי אגרוף בפנים. לא נתקלתי בדבר כזה"

יום שישי 11 ינואר 2008
מערכת TELESPORT
תקרית חמורה בסיום אימון קבוצת דפורטיבו לה קורוניה. דודו אוואט, שוערה הישראלי של הקבוצה הוקף ע"י מחליפו בהרכב גוסטבו מונואה משום שהאחרון לא אהב את מה שאמר עליו אוואט בתקשורת הספרדית.

התקרית החמורה התרחשה היום, בחדר ההלבשה של הקבוצה לאחר האימון. השוער הראשון של הקבוצה לא אהב את דבריו של אוואט על כך שהוא הוצא שלא בצדק מהרכבה של הקבוצה.
מונואה ניגש לאוואט ופשוט חבט בפניו. אוואט נזקק לשישה תפרים בפניו וייעדר ממשחקה הקרוב של הקבוצה מול ויאריאל. 

השוער התוקף הושעה ובינתיים הקבוצה תחסר את שניהם למשחק הקרוב בליגה. אוואט אמר היום  לאתר telesport לאחר המקרה: "לא אמרתי עליו שום דבר שלילי אלא דיברתי על עצמי. ייתכן  כי הוא לא הבין את דבריי אבל אני לא מבין איך הוא יכול להפיגע אם כלל לא דיברתי עליו. 

"זוהי תופעה חריגה ומעידה על הפרעה בהתנהגות. אני מקצוען שרוצה רק לעבוד קשה ולהתקדם ומקרה כזה שמבוצע ע"י קולגה מטריד ומצער אותי. המקרה הותיר בי צלקת נפשית יותר מאשר הצלקת של התפרים. אני עשרים שנה בכדורגל ולא נתקלתי בדבר כזה. המקרה הזה רק יחשל אותי וידרבן אותי להמשיך הלאה".
  

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק