מאמן סיינה: מכבי פייבוריטיר

ארבעת המאמנים שהעפילו לפיינל פור ערכו מסיבת עיתונאים. צביקה שרף: לכולם יש אותו סיכוי. ספאחיה: אני לא רוצה לדבר על מכבי תל אביב. מסינה: אנחנו מתגעגעים לפיני גרשון. אין פה אף אחד שמספר בדיחות

יום חמישי 01 מאי 2008
שלמה חסיד שליח TELESPORT למדריד
לך. בפעם הראשונה שלי בפיינۜ פור הייתי טירון והיו שם מאמנים מצוינים אחרים אבל אנחנו זכינו. אז שימו לב למאמנים הטירונים בפיינל פור השנה".

"אני חושב שזה אולי ישמע מוזר אבל ביורוליג במיוחד רוב המאמנים הולכים אחורה לאזור שנות ה-70, שהוא היה מרכז המועדון סביב הנהלה מקצוӢנית. קבוצות שמצליחות שומרות את המאמנים המצליחים לכמה שנים ושומרים על פילוסופיה קבוע שהמאמן והקבוצה חושבים. יש לנו קבוצות כמו ריאל מדריד, וארזה ששמרו על המאמן כאיש המרכזי יחד עם הנהלה מקצוענית, זה תמיד השילוב המוצלח. בכנות, אני חושב שאם אני כאן עם הקבוצה שӜי כ"כ הרבה זה בגלל ההנהלה הנהדרת שיש לי".

"בשביל לקחת את התואר, זה דבר מאד חשוב לכולם כאן, אבל בכל פעם שהייתי בפיינל פור, אני לא חושב על המשחק הבא. אם לא מנצחים את החצי גמר אז הולכים הביתה, הגמר מבחינתי זה קודם כל מחר בחצי גמר. אם נהיה קרובים לרמה הכי גבוהה שלנו יש לנו סיכוי לנצח, אם הרמה שלנו תהיה פחות טובה אז פשוט לא ננצח".


מאמן טאו ויטוריה, נבן ספחיה לא הרחיב על העונה שעברה בה אימן את מכבי תל אביב. ספאחיה: "אני מאוד גאה להיות חלק ממשפۗת היורוליג ולקחת חלק עם הקבוצה שלי בתחרות הטובה ביותר באירופה ואולי בטורניר שלדעתי נחשב להכי טוב ביותר בעולם. אני רוצה לברך את ג'ורדי וכל אירגון היורליג עבור מה שהם עשו למען הכדורסל האירופאי במהלך השנים ועל המקום שהם מיצבו אותו בכדורסל העולמי. אני אפילו לӐ חושב על מה שקרה בעונה שעברה, זה לא ששכחתי את מכבי כמועדון ואת העונה שלי שם, אבל אני כבר במועדון אחר עם ציפיות אחרות, המעמד שלי אחר עכשיו ואני שמח להגיע עם טאו לפיינל פור.צסק"א מוסקבה היא קבוצה מאוד טובה בהתקפה וגם בהגנה, מעבר לזה הקבוצה מאוד מתואמת ەעם כימיה טובה. אני מאוד אוהב כל דבר בקבוצה הזו, יתכן שזו הבעיה הכי גדולה שלי."

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק