לוי העפיל לאליפות אוסטרליה

הטניסאי שגבר על נועם אוקון בסיבוב המוקדמות הקודם, השכיל לגבור גם על סקוולי ג'נקיס 6:7, 3:6, ועלה לסיבוב של טורניר הגראנד-סלאם, בו יפגוש את ספי האיטלקי. פאר לקראת האליפות: מרגישה מוכנה

שבת 12 ינואר 2008
מערכת TELESPORT

אלוף ישראל בטניס, הראל לוי הצליח לגבור על האמריקאי, סקוולי ג'נקיס המדורג 268 בעולם בשני מערכות 6:7, 3:6 בסיבוב השלישי של טורניר המוקדמות באוסטרליה.

הראל לוי, המדורג 160 בעולם ניצח במערכה הראשונה, לאחר שובר שוויון, שבו ניצח 4:7, ועלה ליתרון של 0:1 במערכות, לאחר מערכה ראשונה מתישה.במערכה השנייה, הישראלי שלט בקצב של המשחק וניצח 3:6, והעפיל לסיבוב הראשון בטורניר.

בסיבוב הקודם גבר לוי על אוקון בדרבי הישראלים, 3:6,4:6. לוי יפגוש בסיבוב הראשון את אנדרס ספי האיטלקי, המדורג 47 בעולם.

פאר: אני מרגישה מוכנה

"תמיד יש ציפיה לקראת כל תחרות אבל בעיקר לקראת גרנד סלאם", כך אמרה שחר פאר לקחת פתיחת אליפות אוסטרליה ביום שני.

הישראלית המדורגת 17 בעולם, תשחק מול רנאטה ווראקובה הצ'כית (106 בעולם) בסיבוב הראשון. גם בסיבוב השני צפויה הטניסאית הישראלית הבכירה לשחק מול יריבה נחותה. בסיבוב השלישי לעומת זאת תחכה לה ככל הנראה אלנה דמנטייבה הרוסיה (11 בעולם), שהוגרלה לשחק מול ציפי אובזילר בסיבוב הראשון. 

פאר הוסיפה: "אני מרגישה מוכנה לקראת המשחק הראשון, אני לא מכירה בכלל את השחקנית נגדה אני אמורה לשחק, אבל שאלתי שחקניות ששיחקו נגדה כבר. בכל מקרה אני מכינה את עצמי לקראת משחק קשה ואני מקווה לשחק טוב ולנצח.

"תחרויות ההכנה היו טובות אני מרגישה טוב עם גבי וקונציטה. אני לוקחת כל משחק בנפרד ולא מסתכלת יותר מדי קדימה. כל משחק הוא משחק קשה ואני מקווה שאני אשתפר ממשחק למשחק".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק