דגו ובאדיר לשיחת בירור

שני השחקנים יוזמנו לשיחה אצל המאמן אלי גוטמן, בעקבות ויכוח סוער שניהלו סביב הרצון של שניהם לבעוט את כדור העונשין. חשש בקבוצה שהמגן בונדר סיים את העונה. אוחנה על המשחק: "יש אלוהים והוא כפר סבאי"

שבת 12 ינואר 2008
אשר גולדברג

הצרות לא מפסיקות ליפול על הפועל תל אביב. אחרי ההפסד לכפר סבא והחמצת כדור העונשין מאחד עשר מטרים, נחתה על הקבוצה מכה נוספת בעקבות המשחק: המגן דני בונדר, סיים ככל הנראה את העונה, אחרי שהוא סובל מקרע ברצועות ברכו. בונדר יעבור מחר בדיקות מקיפות שיקבעו את דרך הטיפול בפציעה. 

שני שחקנים נוספים שבהפועל תל אביב יצטרכו להחליט כיצד לטפל בעניינם הם הקפטן וואליד באדיר וברוך דגו. השניים יוזמנו לשיחת הבהרה אצל המאמן אלי גוטמן, בעקבות ויכוח מילולי קשה שניהלו במהלך המשחק, לאחר ששניהם רצו לבעוט את כדור אחד עשר המטרים, אותו החמיץ לבסוף באדיר. 

בכפר סבא לעומת זאת הרוחות היו צוהלות במיוחד. אחרי ההפסד למכבי תל אביב במחזור הקודם, ניצחון הערב היה בדיוק מה שחיפשו במועדון מהשרון. מאמן הפועל כפ"ס, אלי אוחנה: "זה הניצחון הכי מתוק שהיה לנו העונה. לא בגלל שזו הפועל ת"א, וגם אין לי שום דבר נגד הקהל שלהם, שהוא קהל נפלא. פשוט הם לחצו ולחצו אותנו, ועמדנו בזה וזה ניצחון מאוד משקר. עדיין יש לי אדרנלין, המזל היה איתנו במשחק הזה והיכולת איתם, אבל מה זה חשוב? העיקר שהנקודות אצלנו. יש אלוהים והוא כפר סבאי".

מאמן הפועל ת"א, אלי גוטמן: "צריך לעשות הפרדה בין התוצאה לבין היכולת שלנו. אני מרוצה מהיכולת ומאוכזב מאוד מהתוצאה. הם ניצחו אותנו עם הרבה מזל. אנחנו ממשיכים במאבק שלנו. כל הכבוד לקהל שלנו. התמיכה שלהם עוד תשתלם בגדול, כל השחקנים והמועדון מחוייבים להם". 

"כולם ראו איזה שחקנים הבאתי. תרגלנו פנדלים באימון המסכם ובאדיר כבש, אבל לא הפעם. עשינו תרגול של שמירה אישית וכ"א מהשחקנים יודע את מי הוא היה צריך לקחת,אבל הם לא ביצעו את זה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק