אנו נותנים מתנות ליריבות

אלון חזן מאוכזב בסיום משחק ההפסד לנתניה: "הקבוצות נגדן אנו משחקים לא צריכות להגיע למצבים בעצמן, אחנו מעניקים להן אותם". עטר: "ידעתי שיתרון הביתיות יחזור"

שבת 12 ינואר 2008
מערכת TELESPORT

מכבי נתניה גברה הערב (שבת) על מ.ס אשדוד בתוצאה 0:3, משערים של יחיאל צגאי, דלה ימפולסקי ודדי בן דיין, ביססה את עצמה במקום השני ושלחה את הקבוצה מעיר הנמל לשקוע בתחתית.

מאמן מכבי נתניה, ראובן עטר: "המחצית הראשונה שלנו גם היתה טובה. היתה שליטה מלאה שלנו על המגרש, היתה הנעה נכונה והגענו למצבים. במחצית אמרתי לשחקנים להגביר את קצב המשחק. המטרה של אשדוד היתה להסתגר ולצאת למתפרצות. אחרי שעלינו ל- 0:2, לאחר 2 מצבים נייחים, השחקנים קיבלו ביטחון".

לגבי ההחלטה שלו לשתף את יחיאל צגאי, שהוכחה כנכונה, אמר המאמן: "הרוטציה שלי בהרכב נקבעת לפי היכולת של השחקן במהלך השבוע, ולשמחתי צגאי כבש היום".

לגבי הנקודות שהושגו סוף סוף בבית: "היו לנו כמה משחקים שלא ניצחנו פה, אבל לא התרגשתי וידעתי שיתרון הביתיות יחזור. כשאנחנו משחקים כ"כ טוב בחוץ וצוברים נקודות, אין לי מה לדאוג לגבי הבית".

על משחק הצמרת הצפוי לו במחזור הבא מול מכבי פתח תקוה: "עוד לא חשבתי על המשחק מול מכבי פ"ת, למרות שזה הופך להיות משחק על המקום השני. ממחר אני אתחיל לעבוד על זה". 

יחיאל צגאי, כובש השער הראשון ומבשל השער השני: "אחרי שתי תוצאות תיקו במשחקים האחרונים, היה היום קצב טוב במשחק ואנחנו שומרים על המקום השני. היתה לי בעיטת עונשין מושלמת שהעניקה ביטחון לשחקנים".

המאמן המופסד, אלון חזן: "התוצאה רעה מבחינתנו. לא הגענו להזדמנויות. אבל עד השער הראשון של נתניה היינו פחות גרועים במגרש, ולא היתה לי כל תלונה לשחקנים שלי לגבי רצון או יכולת. כשאתה נמצא בתחתית אתה לא יכול להיראות טוב. בעונה כזאת אנחנו נותנים מתנות, והקבוצות שמשחקות נגדנו לא צריכות להגיע למצבים בעצמן. אנחנו מאוכזבים, ונראה מה עושים".

בנוגע לחיזוק הקבוצה אמר חזן: "אנחנו משתדלים להביא שחקנים טובים שיהפכו את הקבוצה ליותר טובה ממה שהיא כרגע. שריקי היה מורחק והשוער שלנו נסע לאליפות אפריקה ושיחקנו בהרכב חסר. המטרה היא לצרף מספר שחקנים שישדרגו את הקבוצה. אפשר לשנות את פני הדברים".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק