המצב של ירושלים מדאיג

פפי תורג'מן, הסמל של הפועל י-ם בטור מיוחד: "במקום ללכת על חמישה זרים בינוניים, היה צריך להביא שני זרים איכותיים, וכך הקבוצה היתה נראית טוב יותר"

יום ראשון 13 ינואר 2008
פפי תורג'מן
"המצב של הפועל ירושלים בהחלט לא נעים. כמי שגדל בקבוצה ושיחק בה שנים רבות, אני מקווה שהקבוצה תתאושש ותחזור במהרה לעניינים. אחרת היא תהיה בבעיה קשה וזה בהחלט מדאיג.

אני יודע עד כמה האוהדים של הקבוצה שהם אוהדים נפלאים, כואבים את המצב ובכלל חשוב לכדורסל הישראלי שהפועל ירושלים תצליח כי זו קבוצה חשובה, עם קהל ומסורת.

לי נראה שהבעייה העיקרית ממנה סובלת י-ם, היא שהקבוצה החתימה יותר מידי זרים בינוניים, ובמקם להחתים 5-6  זרים בינוניים, אני הייתי הולך על שני זרים איכותיים והקבוצה היתה מצליחה יותר.

במצב של י-ם היום יש לה זר אחר מצויין, שזה טימי באוורס, ולגבי יתר הזרים, אני חושב שנאמר כבר הכול. ההפסד לאשקלון, והתבוסה ב-53 הפרש לקאזן, מהווים משבר מבחינת ירושלים, כאשר אם הקבוצה לא תנחח בזאדאר, יצטמצטו סיכוייה של הקבוצה להעפיל לשלב הבא ביול"ב.

קשה להעריך מה יקרה בזאדאר, הקרואטים לא מפסידים בבית, וירושלים לא מנצחת בחוץ. חבל להתנבא לפני המשחק, נחכה ליום שלישי ונהיה כולנו יותר חכמים. בכל מקרה בהצלחה לשחקני ירושלים".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק