קטש ועמיאל ילדים קטנים

בלעדי: לראשונה מאז שודר הסרט בערוץ 10, בכיר במכבי תל אביב מתבטא באופן חריף נגד עודד קטש. רענן כץ: "במקום לעבוד הם עשו על עצמם סרט. היינו צריכים להזכיר להם לפני המשחק מול בני השרון שי׫ משחק"

יום ראשון 04 מאי 2008
שלמה חסיד שליח TELESPORT למדריד
 רענן כץ, מבעלי מכבי תל אביב היה היום לנציג הראשון של הנהלת מכבי תל אביב שהסכים להתבטא באופן חריף  נגד עודד קטש, מאמן הקבוצה בתחילת העונה. כזכור, ביום חמישי האחרון שודר בערוץ 10 סרט אודות קטש שתקף את התערבותה של הנהלת הקבוצה ואת המאמן צביקה שרף, עליו אמר: "עד כמה צביקה לא מבין כדורסל? לא מבין זו מחמאה"..

במכבי תל אביב ביקשו לשמור על שקט תעשייתי, אבל היום במדריד, כץ כבר נשבר: "עודד קטש ואורן עמߙאל קיבלו הזדמנות ענקית להצליח, אבל במקום לעבוד הם עשו על עצמם סרט. הם פשוט שני ילדים קטנים שעסקו בדברים אחרים".

כץ הוסיף: "יש דברים שקטש לא מספר. לפני המשחק מול בני השרון הוא ועמיאל הלכו לשתות קפה ובכלל שכחו שיש משחק. היינו צריӛים להזכיר להם שיש משחק חשוב מול בני השרון. הקבוצה היתה לא מוכנה, ספגה תבוסה קשה והקהל מאוד התאכזב. את הסיפור הזה קטש שכח".

דיוויד פדרמן, עוד אחד מבעלי מכבי תל אביב הבתטא גם הוא היום בעקבות הסרט על קטש, אבל באופן מתון בהרבה. פדרמן אמר בראיון לגלי צה"ל: "קטש לא היה צריך לומר את הדברים האלו. אני לא רואה פסול בזה שבן אדם לפני משחק שותה כוס בירה או משחק סנוקר. זה דווקא משב רוח מרענן. מה שכן הוא פגע בצביקה ובמשפחתו. בן אדם עוסק כל כחייו בכדורסל ואי אפשר לומר שאין לו מӕשג בענף".

תגובות

טלספורט בפייסבוק