הניקס הפתיעו את עצמם

חניכיו של אייזה תומאס, הוכיחו שבכל זאת יש להם כדורסל, בניצחון הלילה על הפיסטונס 65:89, גולדן סטייט עשו קאמבק נפלא מול אידיאנה, והלייקרס ניצחו בשניות הסיום את הדובים של ממפיס.

יום שני 14 ינואר 2008
מערכת TELESPORT
 שלושה משחקים נערכוו הלילה בליגה הטובה בעולם, הניקס עשו קצת נחת לאוהדים שלהם, לאחר שניצחו את הקבוצה מעיר המכוניות 65:89, גולדן סטייט עשתה מהפך גדול, שחזרה מ-17 נקודות הפרש, בדרך לניצחון שלישי רצוף , הלייקרס ניצחו בנקודה את הדובים ממפיס.

ניו יורק - דטרויט 65:89

לאחר שהפסידו בתשעה מתוך עשרת המשחקים האחרונים שלהם, חניכיו של תומאס התעלו הלילה, והביסו את הקבוצה של פיל סונדרס 65:89, כאשר רנדלוף סוף סוף מספק את הסחורה שהוא שולט בצבע עם 25 נקודות ו-8 כדורים חוזרים בדרך לניצחון גדול על הפיסטונס.

הניקס עצרו הלילה את שרשרת הניצחונות של הפיסטונס, כאשר המילטון קולע רק זריקה אחת מתוך שבע הזריקות שלקח במשחק, בעוד שעמיתו לקבוצה, פרינס מחטיא את כל עשר הזריקות שלקח במשחק.

הניקס נתנו הלילה תצוגת תכלית בהגנה, כאשר הם עוצרים את חניכיו של סונדרס על 65 נקודות בלבד.

ג'אמאל קרופורד הוסיף עוד 15 לניקס, כולן ברבע השלישי בו ניו יורק ברחו לפיסטונס להפרש דו ספרתי.הניצחון של הניקס הלילה היה ללא סטאפון מארבורי שנפצע בקרסולו, עובדה שנותנת לניצחון של הניקס ערך מוסף.

גולדן סטייט - אינדיאנה 101:106

החבורה של דון נלסון ממשיכים לנצח, לאחר שהלילה הם גברו על אידיאנה, כאשר מונטה הילס קולע 9 נקודות מתוך ה-29 שהיו לו במשחק ברבע האחרון במשחק , בדרך לניצחון חשוב בשניות הסיום. לעומת הילס, היה זה דאנלוי מהפייסרס, שהחטיא בשניות הסיום, ויצא הלוזר הגדול של המשחק.

ברון דייויס הוסיף 27 נקדות משלו, שהובילו למהפך הגדול במשחק, בו כבר הפייסרס הובילו ב-17 נקודות הפרש.הניצחון של דיוויס וחבריו היה השלישי ברציפות.

מנגד אינדיאנה כבר ראתה את הניצחון מול העיינים, אך זאת איבדה יתרון גדול והיא יכולה רק להצטער על כך.הסנטר המוביל שלה, ג'רמיין אוניל קלע 27 נקודות ולקח 9 כדורים חוזרים, דאנלוי הוסיף עוד 18 נקודות בדרך להפסד כואב.

ל.א לייקרס - ממפיס 99:100

חניכיו של פיל ג'קסון, ממשיכים להראות אופי, לאחר שהלילה הם מנצחים את הדובים של גאסול ונאברו 99:100.קובי בראיינט קלע 37 נקודות, אך מי שהעניק את הניצחון של הלייקרס היה בראון, שסחט עבירה 9 שניות לסיום, כאשר מהקו הוא מדייק ומוביל את הלייקרס לניצחון שישי רצוף.

שרשרת הניצחונת של הלייקרס היא הטובה ביותר, מאז סדרת 11 הניצחונות שלה מעונת 2004.
אומנם הלייקרס ניצחו, אך לרוע מזלם הם איבדו את הסנטר הטוב ביותר שלהם ביינום, שנפצע בברכו השמאלית במהלך המשחק.

מהצד המפסיד היה זה גאסול, שקלע 21 נקודות ולקח 18כדורים חוזרים, מילר הוסיף עוד 27 בדרך להפסדם הרביעי ברציפות.תגובות

f

טלספורט בפייסבוק