קוזושווילי מאמן זמני בפת

פרסום ראשון: הקפטן האגדי של הקבוצה מונה למאמן זמני לאחר פיטוריו של מלמיליאן. כעת מינויו של לחמן מוטל בספק. מלמליאן: אני בהלם. יוסי רוזן חתם בקבוצה.

יום שני 14 ינואר 2008
אשר גולדברג
קפטן העבר של הקבוצה, בני קוזושווילי, מונה למאמן זמני של הפועל פתח תקווה, במקומו של אורי מלמיליאן שפוטר היום (שני). 

קוזושווילי יכין את הקבוצה ממחר (שלישי) לקראת המשחק מול הפועל נצרת עלית בשבת הקרובה.

אורי מלמיליאן, מאמנה של הפועל פתח תקוה פוטר הבוקר מתפקידו. מלמיליאן פוטר לאחר ההפסד של הקבוצה ביום שישי להפועל חיפה וזאת לאחר ההפסד המביך שבוע לפני כן להפועל רמת גן.

בינתיים מינויו של אייל לחמן מוטל בספק. לחמן אימן בתחילת העונה את הפועל עכו והוביל אותה היישר אל מתחת לקו האדום של הליגה הלאומית.  אוהדי הקבוצה הביעו התנגדות עזה למינוי של לחמן ורבים צלצלו לרונן אלעד להביע מחאתם, דבר שגרם לחשיבה מחודשת של אלעד. 

בפתח תקוה בנו העונה קבוצה מתוך תקווה שזו תעפיל לליגת העל, אולם הקבוצה פתחה את העונה בשרשרת תוצאות מביכות מול הפועל רעננה ועירוני רמת השרון. לאחר מכן הגיע שיפור מסוים שהגיע לשיאו בזכייה בגביע הטוטו של הליגה הלאומית. לאחר פגרת החורף חזרה הקבוצה להציג יכולת חלשה מאוד והיא ירדה למקום הרביעי.

יו"ר הקבוצה רונן אלעד אמר: "נפגשתי עם אורי מלמיליאן.   אמרתי לו שיש לי הרבה הערכה אליו, אולם קו המחשבה שלנו שונה ולכן עלינו להיפרד. קשה לי לומר אם הכיוון שאנחנו הולכים אליו זה הכיוון שרציתי שנלך אליו, אבל ההמשך לא יהיה עם אורי".

מלמיליאן אמר הבוקר: "אני המום. לא מבין מה קרה ואיך זה קרה" יוסי רוזן חתם בקבוצה לאחר שעזב את בני יהודה.

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק