ויסה יערוך היום אימון בכורה

הפרואני סזאר ויזה עבר אתמול את הבדיקות הרפואיות ויערוך בבוקר אימון בכורה במדי בית"ר ירושלים. אריק בנאדו יעדר מול אשדוד בגלל צהובים, בן יוסף יחליפו

יום שלישי 15 ינואר 2008
אסף שקד

 הקשר הפרואני סזאר ויסה, יערוך היום את אימון הבכורה במדי בית"ר ירושלים. אתמול עבר השחקן בדיקות רפואיות שעברו בהצלחה והיום אמור השחקן לחתום על חוזה עד תום העונה ולהצטרף לאימונים.

אמש ערך השחקן הכרות עם הצ'יליאני כריסטיאן אלברז, השניים סעדו יחד בארוחת ערב ואלברז שנמצא בירושלים כחצי שנה, הכיר לשחקן את המקומות המרכזיים בירושלים והפך את ההתאקלמות שלו לקלה יותר.

אלברז סיפר : "כשאני הגעתי לבית"ר ירושלים, זה היה מירוסביץ' שלקח אותי ואת רומולו תחתיו והכיר לנו את העיר. עכשיו אחרי שהפכתי לוותיק יותר זה התפקיד שלי לעזור לשחקנים חדשים שבאים. זה קצת מצחיק כי בין צ'ילה לפרו יש תמיד את המלחמות הספורטיביות ופתאום אנחנו נהפכים לחברים. אני יכול לספר עליו שהוא נראה שחקן שמאוד רוצה להצליח כאן והוא בא עם המון אנרגיות טובות. הוא מזכיר לי מאוד את עצמי כשבאתי לישראל".

ויסה שיערוך היום ב-11 בבוקר את אימון הבכורה במדי בית"ר ירושלים, צפוי לפתוח על הספסל מול אשדוד ובכל מקרה לא אמור להיות בהרכב של שום וזאת בעיקר בגלל חוסר תאום עם יתר השחקנים וכושר משחק חלקי.

הבלם אריק בנאדו שצבר חמישה כרטיסים צהובים, יעדר ממשחק הליגה הקרוב מול מ.ס אשדוד. בפני יצחק שום עומדות 3 אפשרויות במקום הקפטן כשבניהם הקפטן הראשי דוד אמסלם, השחקן הצעיר שמוליק קוזוקין ותומר בן יוסף. ההערכה היא כי בן יוסף יהיה זה שיקבל את חולצת ההרכב וזאת בעיקר לאור העובדה שבית"ר לא הסכימה בשבוע שעבר לשחררו למכבי ת"א בטענה כי הוא שחקן חשוב למועדון.

שחקן נוסף שצפוי לחזור להרכב זהו המגן יואב זיו שסופסל במשחק האחרון מול סכנין ולא זכה לדקת משחק אחת, הספסול שנבע ככל הנראה במטרה ל"חנך" את השחקן על האפשרות שיש לו לעבור לחו"ל, לא הביא תוצאות לאחר שבית"ר הפסידה ובמשחק הקרוב מול אשדוד עשוי זיו לחזור לתמונת ההרכב על חשבון דוד אמסלם.

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק