חיים חדשים

היועץ המקצועי, ככה קוראים באשדוד למאמן, חיים רביבו, השיג הערב ניצחון בכורה עם קבוצתו 0:1 על המוליכה בית"ר ירושלים ועלה מעל הקו האדום. רחמים צ'קול (71) ӛבש שער מדהים

יום שני 05 מאי 2008
מערכת TELESPORT

מ.ס. אשדוד ניצחה הערב את בית"ר ירושלים 0:1 קטן אבל מאד גדול עבורם משער מדהים של רחמים צ'קול בדקה ה-71. זה היה משחק הבכורה של חיים רביבו בתור היועץ המקצועי של מועדון ספורט אשדוד, רביבו תיפקד לאורך כל המשחק כמנהל המשחק של הקבוצה וכמו לאורך כל השבוע בעצם אימן את הקבוצה.

אשדוד פתחה מצוין את המשחק והגיע למספר מצבים מסוכנים מול קאלה, בית"ר לעומתה שעלתה למשחק ללא 6 משחקני הסגל שלה שקיבלו מנוחה מהמאמן יצחק שום כדי שיגיעו מוכנים למשחק גמר הגביע בשבוע הבא לא נראתה כמעט על המגרש ולא סיכנה את שערו של אג'יי. 

גם במחצית השניה אשדוד שלטה בקצב המשחק הגיע למצבים רבים ולבסוף כבשה שער יפייפה. אשדוד עלתה מעל הקו האדום כאשר היא השאירה מאחוריה את מכבי הרצליה ובני יהודה, לאשדוד 30 נߧ' במקום ה-10 נצמדה למכבי פ"ת הממקומת במקום ה-9 עם 31 נקודות, להרצליה ובני יהודה 29 נק' כ"א.

מחצית ראשונה:

20 הדקות
הראשונות היו בשליטה של אשדוד שהגיעה למספר מצבים מסוכנים באזור שערו של קאלה, בדק۔ ה-10 יוסי אופיר בעט כדור טוב ומסוכן אבל קאלה העירני היה במקום ועצר את הכדור. 

ההזדמנות המסוכנת ביותר של אשדוד הגיעה בדקה ה-29, דויד רביבו שלח כדור מצוין לתוך הרחבה מהאגף השמאלי, שריקי שעלה גבוה מעל כולם נגח את ߔכדור והכניע את קאלה אבל לא את עמוד השער.

מחצית שניה:

הזדמנות מצויינת לבית"ר ירושלים בדקה ה-55, ג'וניור ויסה שלח כדור מצוין לחן עזריאל שנשאר לבד מול אג'יי שכמו בלם עצר את הכדור ברגלו והציל שעۨ. אשדוד לא ויתרה והמשיכה לנסות את מזלה מול קאלה ובדקה ה-61, אוחיון בעט מ-30 מטרים כדור חזק שעבר ס"מ מעמוד השער של בית"ר

בדקה ה-71, רחמים צ'קול מעלה את אשדוד ליתרון 0:1: כדור קרן של אשדוד שלא עלה יפהȠהגיע היישר לרחמים צ'קול שחיכה מחוץ לרחבה ובעט כדור חזק וחד היישר לרשתו של קאלה.

בדקה ה-90, ברוכיאן שלח כדור אדיר לעבר שערו של אג'יי שנכנע, אבל הכדור פגע בעמוד השער ויצא לחוץ, הזדמנות מצוינת לבית"ר.

איבוד כדור של תומר בן יוסף בדקה ה-90 והזדמנות נוספת לאשדוד, מקרייב לבד מול קאלה בתוך הרחבה, וקאלה עצר.

הרכבים:

מ.ס אשדוד: סמי אג'יי; ליאור ראובן, יישה ודראן, כריסטיאן גונזאלס, אדיר טובולȻ יוסי אופיר, משה אוחיון, דוד רביבו; עידן שריקי, דימיטאר מקרייב, שי הולצמן.

בית"ר ירושלים: טברטקו קאלה; שמואל קוזוקין, שמעון גרשון, תומר בן יוסף, יואב זיו; דרק בואטנג, אבירם ברוכיאן, ג'וניור ויסה, חן עזריאל; טוטו תמוז, רומולו.

תגובות

טלספורט בפייסבוק