רונאלדיניו בדרך לאינטר?

העיתון האיטלקי "טוטוספורט" מדווח שהכוכב הברזילאי של ברצלונה, מבוקש אצל מאסימו מורטאי, שחתם על חוזה חדש עם חברת "נייק"

יום רביעי 16 ינואר 2008
אסף בילגורי

העיתון האיטלקי "טוטוספורט" מדווח היום כי נשיאה של אינטר, מאסימו מוראטי, מנסה להביא רונאלדיניו לקבוצתו, כחלק מחגיגות העשור של המועדון.

הסיבה לתזמון של מוראטי, היא החתימה שלו על חוזה עתק עם חברת "נייק", לעשר השנים הקרובות, מה שמפנה הרבה מזומנים בקופתה של אלופת איטליה, מזומנים שלא חסרו גם לפני כן.

היחסים הקרובים של רונאלדיניו עם חברת "נייק" הם לא סוד וגם בחברה יודעים שרונאלדיניו יכול לבוא לידי ביטוי באינטר, הרבה יותר טוב מאשר בברצלונה, שם הברזילאי איבד את אמון האוהדים והמאמן.

מוראטי מנסה למתג את אינטר בשוק האירופאי, כמועדון לא פחות גדול ממועדוני פאר כמו ברצלונה, ריאל מדריד, מנצ'סטר יונייטד וארסנל. ורונאלדיניו יכול לדחוף את  אינטר לכיוון הזה.

לא ברצלונה ולא אינטר, הגיבו לספקולציות האלה, אך העיתון האיטלקי טוען שמאמנה של אינטר, רוברטו מנצ'יני, מעוניין ברונאלדיניו, כתחליף לחלוצים הארגנטינאים הרנן קרספו וחוליו קרוז, שכבר עברו את גיל 30.

רונאלדיניו לא שותף במשחק הגביע של ברצלונה אתמול מול סביליה ולמעשה מאז ה"סופר קלאסיקו" מול ריאל מדריד, רוני עדיין לא ראה דשא בברצלונה, כאשר התירוץ הוא פציעה של השחקן. 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק