ניצחון לבלאט על וילנה

אפס פילזן הנחילה לליטאים, שהובילו את בית ב' ביורוליג ערב המחזור, הפסד שלישי בלבד העונה באירופה עם ניצחון 84:90

יום רביעי 16 ינואר 2008
מערכת TELESPORT

משחקי היורוליג נפתחו ביום רביעי עם משחקה של אפס פילזן בתורכיה מול ריטאס וילנה הליטאית. 

פילזן הגיעה להתמודדות מהמקום הרביעי בבית ב' עם שבעה ניצחונות מ - 11 משחקים. וילנה מנגד הובילה את הבית ערב המחזור, עם שני הפסדים בלבד. 

המשחק נפתח בצורה שווה, כשההפרש נע מצד לצד. הרבע הראשון הסתיים ביתרון של האורחת 24:20. ברבע השני חזרה פילזן וסגרה את 20 הדקות הראשונות בשיוויון 46:46. השבירה הגיעה ברבע האחרון, כשבדקה האחרונה עלתה המארחת ליתרון ארבע נקודות. וילנה ניסתה לקלוע סלים מהירים במטרה לשמור על סיכוי לנצח, אבל התורכים דייקו מהקו וניצחו בסיום 84:90.  

הפסד ללה מאן, ניצחון למילאנו

במשחקים נוספים שהתקיימו גברה מלאגה בביתה על לה מאן בתוצאה 68:87. המשחק היה בידי הספרדים מהרבע הראשון, אותו סיימה האורחת מצרפת עם 14 נקודות בלבד. בהמשך המארחת העבירה הילוך, שמרה בצורה אגרסיבית והגבילה את לה מאן לעשר נקודות ברבע השלישי, עד לניצחון בסיום. 

מילאנו ניצחה את אריס באיטליה בתוצאה 69:77. היוונים פיגרו במחצית בנקודה ונטלו ברבע השלישי את ההובלה, אבל 14 נקודות בלבד שקלעה ברבע האחרון השאירו את הניצחון באיטליה. 

המשחק המעניין עם פתיחת המחזור היה בין רומא לפרטיזן בלגראד. בסיום הזמן החוקי עמדה התוצאה על שיוויון 80:80, כשגם בהארכה נשמר המתח והעניין. בסיום התעלו שחקני רומא וגנבו את הניצחון בנקודה, 87:88.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק