תפסו אותי בחולשתי

ליגת ווינר: מאמנה של גליל עליון, שעבר שבוע סוער ולא נעים, הסביר מדוע התנהג כמו שהתנהג: אני את הלקח שלי למדתי. אוחיון: הניצחון הוא גם#בשביל המאמנים

יום חמישי 08 מאי 2008
שלמה חסיד

שום דבר לא השתנה במכבי תל אביב. הצהובים חזרו מהפיינל פור ממדריד, שוב לביצה המקומית והפסידה 77:72 מול גליל עליון ועודד קטש, המאמן לשעבר, שהיה מדובר בשבוע החולף. 

עודד קטש, מאמנה של גליל עליון, אמר בסיום: "אנחנו בהישרדות. זה סוג של בונוס במאבקי התחתית. אין לי שום עניין, הכל מאחוריי. לנצח את מכבי זה מאוד מרגש. שלטנו בקצב המשחק, לא התפתנו לרוץ כשלא צריך. שיחקנו על חילופים טובים, ראו שיש מחשבה ועניין.

&quoŴ;אין לי סיבה שאנחנו משחקים יותר טוב בחוץ מהבית. יוגב אוחיון היה מצויין וגם כולם. פשוט באנו וניצחנו כקבוצה". 

לגבי המקרה עם צביקה שרף: "התנצלתי אליו. כל מה שקרה לא יצא טוב, עברתי תקופה לא קלה. הייתי פגוע, מאז כעסתי. אני חושב שהתӑטאתי בצורה לא ראוייה. תפסו אותי בחולשתי, אני מבקש סליחה. אני מתנצל אם גרמתי אי נוחות, לקהל, לקבוצה, להנהלה ולצביקה. אני את הלקח שלי למדתי. הכאב בטן שהיה לי לא עבר בקלות. לא ככה מגיבים, זה לא ראוי. אני חלק מהקבוצה הזאת. 

יוגב אוחיߕן, שקלע 8 נקודות במשחק הניצחון: "באנו בצורה אחרת למשחק הזה. לא משנה מול מי אנחנו משחקים, אנחנו נותנים הכל. ניצחון על מכבי מאוד מתוק. מבחינתנו לא צריכים לשמוח יותר מדי. אני שמח שנתנו לי את המושכות לאורך כל המשחק. החבר'ה באו חדים והיה ניצחון מߐוד חשוב". 

לגבי לשחק במכבי תל אביב: "אין תגובה, לא שאלה טובה". לגבי המצב של עודד קטש: "זה סיפור מתוק בשבילם המאמנים. זה חשוב שהם ישמחו דרכנו. אם זה עזר להם, אני שמח". 

ג'יי לואיס
אור איתן: "לא האמנו בעצמנו בהתחלה, ېבל זה בהחלט מדהים. כולנו בהתרגשות. ניצחון שיכול להשאיר אותנו בליגה, אנחנו בטירוף. הליגה מתחזקת מאוד, לומדים להכיר את הליגה ואת במכבי במיוחד. זה מה שיפה בכדורסל, שקבוצה ממקום אחרון מנצחת את סגנית אלופת אירופה. אין לנו יותר מה להפסיד, נתנו גם לעודד את הניצחӕן".

תגובות

טלספורט בפייסבוק