זיו צפוי לחזור להרכב

יואב זיו צפוי לחזור להרכב בית"ר ירושלים במשחק הליגה הקרוב מול מ.ס אשדוד ביום ראשון. שום הודיע: אין ראיונות. אוהדים רבים מתכוונים להגיע מחר בבוקר למתחם האימונים בבית וגן ולמחות על מצבה של הקבוצה

יום חמישי 17 ינואר 2008
אסף שקד

 יואב זיו צפוי לחזור להרכב בית"ר ירושלים במשחק הליגה הקרוב מול מ.ס אשדוד ביום ראשון. כזכור, סופסל המגן במשחק הליגה האחרון מול סכנין בו הפסידה בית"ר 0-1 ואת מקומו על המגרש תפס הקפטן דוד אמסלם. היום במהלך האימון תורגל זיו בהרכב בצוותא עם אלברז, בן יוסף וגרשון וההערכה היא כי הוא יחזור להרכב.

אחת הסיבות לספסולו של זיו במשחק האחרון הייתה להכניס בו רעב למשחק כמו גם העברת מסר מצד הצוות המקצועי שציפה לקבל הבהרות לגבי עתידו בקבוצה. במהלך השבוע נפגשו סוכניו של השחקן עם הנהלת בית"ר ירושלים והעבירו מסר לקבוצה: "אף שחקן לא יעזוב עד תום העונה". ההצהרה של הסוכנים הייתה מספיקה בשביל שום להחזיר את השחקן להרכב.

שחקן נוסף שיפתח בהרכב לאחר תקופה ארוכה בה הוא יושב על הספסל זהו הבלם תומר בן יוסף. כזכור, השחקן לא קיבל שחרור מבית"ר ירושלים לפני כשבועיים ולאחר שהובטח לו כי יקבל דקות משחק, הוא נאלץ להישאר בקבוצה לפחות עד תום העונה. 5 הכרטיסים הצהובים שספג אריק בנאדו עד כה, שולחים אותו ליציע במשחק ביום ראשון ואת מקומו על המגרש יקבל כאמור בן יוסף

בחוליית החוד עדיין מתלבט שום עם מי מבין השניים לפתוח בהרכב לצידו של רומולו, האם לתת לטוטו תמוז קרדיט בהרכב או שמא להחזיר את בן שושן ל-11. מחר תקיים הקבוצה את האימון המסכם בבית וגן, בו צפוי שום לקבל החלטה בנושא זה.  בקבוצה עדיין מחכים לטופס השחרור של הקשר הפרואני סזאר ויסה על מנת שייכלל בסגל בשבת. בכל מקרה, ויסה לא צפוי לפתוח בהרכב.  

המאמן יצחק שום כנראה שבע משלל האירועים האחרונים והודיע לשחקנים כי חל עליהם איסור להתראיין לתקשורת.

אוהדים רבים מתכוונים להגיע מחר בבוקר למתחם האימונים בבית וגן ולמחות על מצבה של הקבוצה. חלק מהאוהדים שלקחו את ההפסד לבני סכנין בכעס רב, החליטו לארגן עלייה לאימון ולהסביר לשחקנים שהפסד או תיקו מול אשדוד, לא יתקבל ברוח טובה.

הנהלת הקבוצה הודיע כי במידה ויתברר כי אוהדי הקבוצה היו מעורבים במעשי הוונדליזים במשרדי ההתאחדות, היא תפעל להרחקת האוהדים לצמיתות מיציעי טדי.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק