0

חיפה וביתר נےד הצעת לוזון

בבית"ר ירושלים ובמכבי חיפה לא מתלהבים מההצעה של יו"ר ההתאחדות, אבי לוזון להגדיל את הליגה ל-18 קבוצות, לעומתן שתי התל אביביות, מכבי והפועל דווקא בעד ההצעה של האחרון

יום שישי 09 מאי 2008
אשר גולדברג
 בימים האחרונים התחיל יו"ר ההתאחדות, אבי לוזון לעבוד על תוכנית, שתציל לטענתו את הכדורגל מהמצב העגום שהוא נמצא עכשיו.למעשה התוכנית היא להגדיל את הליגה בעוד שנה ל-18 קבוצות, ובכך להוביל את הכדורגל להראות יותר אטרקטיבי ומהנה.

יוזם התוכנית יעביר את ההצעה שלו בשבוע הבא במזכירות בתקווה כי ישיג רוב, בכדי להוציא את התוכנית לפועל ביעד שאליו הוא מכוון. עדיין לא ברור איזה תוכנית תאושר, אם זה 18 קבוצות, 16 או 14.

כבר לפני שהמזכירות מתכנסת, שתיים מהקבוۦות הגדולות בארץ, האלופה בית"ר ירושלים ומכבי חיפה מתנגדות למהלך של לוזון מכוון שלטענתם הגדלת הליגה יכולה להוריד את רמת הכדורגל ובמקביל דברים יכולים להיקבע כבר באמצע העונה והדרך לא תמשוך צופים אל המגרשים וההכנסות יפגעו.

להבדיל מבית"ר ߕמחיפה, במכבי ת"א ובהפועל דווקא תומכים במהלך, שיכול לטענתם להוביל לליגה עם יותר שערים ופחות שעמום. בעיר היהלומים מהססים לתמוך בהחלטה, בעוד שבינתיים פועל אבי לוזון במלוא המרץ לגייס רוב שיעביר את ההחלטה שלו במזכירות ובהנהלת ההתאחדות.

תגובות

טלספורט בפייסבוק