הולכים על המקום השני

מאמן מכבי ת"א, צביקה שרף, מאמין שאת המקום הראשון בבית תכבוש בסופו של דבר ריטאס וילנה. "נעשה הכל כדי לעלות לפיינל פור". טרנס מוריס: "גם ברגעים הקשים לא האמנתי שנפסיד"

יום חמישי 17 ינואר 2008
שלמה חסיד

מכבי תל אביב רשמה ניצחון חוץ חשוב על ציבונה זאגרב 76:81 במסגרת המחזור ה-12 ביורוליג.

מאמן מכבי ת"א, צביקה שרף, אמר בסיום המשחק: "במחצית השניה היתה לנו ירידה ביכולת ההתקפית, והיו להם אחוזים מדהימים לשלוש נקודות. ציבונה בחצי השני היתה קבוצה ברמה גבוהה מאוד ביורוליג. בסוף היו לנו עצירות טובות שהיבאו לנו את הניצחון. כשאתה מוביל 20 הפרש אתה לא רוצה לאבד את היתרון אבל אני מוכן לחתום על תוצאה כזאת בכל המשחקים".

"המקום הראשון לא בהישג יד כרגע. זה תלוי במשחק בין ריטאס למלאגה, ולדעתי ריטאס תנצח. אני חושב שאנחנו צריכים ללכת על המקום השני בבית. מכבי רוצה להשיג את המקום הטוב ביותר לקראת הטופ 16, אני מבטיח שנעשה הכל כדי לעלות לפיינל פור".

טרנס מוריס: "עשינו ניצחון חשוב מאוד, וזה הדבר היחידי שחשוב. גם ברגעים הקשים שלנו לא האמנתי שנפסיד. נכון ששיחקנו באולם קשה מול יריבה ראויה, אבל אנחנו במומנטום טוב של ניצחונות ואני שמח שהמשכנו בדרך הזאת".

וויל ביינום: "אני שמח מאוד על הניצחון, זה באמת הדבר הכי חשוב כרגע. צריך לעזוב בצד מי היה טוב ומי לא. המטרה שלי היא להיות מרוכז. כל הקבוצה עמדה לצידי בשבועיים האחרונים. המטרה שלנו היא להגיע לטופ 16 מהעמדה הכי טובה שניתן. אנחנו לא תלויים רק בעצמנו, אבל אם ננצח את שני המשחקים שנותרו אני מאמין שנוכל לסיים באחד משני המקומות הראשונים".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק