ברוך הבא שניידר

בשבת יתקיים המחזור ה-16 בליגת העל, כאשר את מרבית תשומת הלב יתפוס המשחק של מכבי ת"א מול קריית שמונה, לאור הגעתו של שניידר. הפועל תנסה לנצח בהרצליה, ואילו צ'לסי תנסה להמשיך במומנטום שלה

יום שישי 18 ינואר 2008
מערכת TELESPORT

ליגת העל ממשיכה לתפוס תאוצה, כאשר בשבת  ייצא לו לדרכו המחזור ה-16. מכבי שניידר ת"א תנסה לתת לבוס החדש שלה סיבה לחייך, במרחק של 20 ק"מ מבלומפילד, תצא הקבוצה האדומה למשחק תחתית טעון מול הרצליה של פרדי דוד.

במקביל יתקיים לו המחזור ה-23 בפריימר- ליג, מחזור בו יפגשו חניכיו של גרנט עם בירמינגהאם של אלכס מקליש.
 
משחק מספר 56 :מכבי ת"א - קריית שמונה

חניכיו של ניר לוין, מגיעים למשחק הקרוב מול קריית שמונה לאחר שהפסידו במחזור הקודם למכבי חיפה, משחק אותו הם יכלו להכריע בדקות הפתיחה, אך חוסר ריכוז מול השער איפשרו לקבוצה מהכרמל להכות בהם 3 פעמיים, בדרך לניצחון חשוב שפתח את המאבק בצמרת.

הקבוצה מקריית שלום, תעמוד במבחן שניידר, שיראה אותה בפעם הראשונה דרך היציע, עובדה שיכולה לתת למכבי זריקת מוטיבציה, אך יחד עם זאת להלחיץ אותה לאור העובדה שבוחנים אותם בפעם הראשונה מגובה עיניים של הרוכש.

מכבי תחסר את בלמה מילאן מרטינוביץ עקב פציעה, דבר שיעמוד בעוכריה של הקבוצה, שסובלת השנה מבעיות הגנה קשות.מכבי ת"א תארח את קריית שמונה, שמגיעה עם מאזן מרשים של 11 משחקים בהן היא לא הפסידה .

חניכיו של רן בן שמעון, ינסו לנצל את ההגנה הבעייתית של ת"א ע"י מתפרצות עם בן זקן וירו בלו, אך לאור משחקיה האחרונים של מכבי ת"א בבלומפילד, אותם היא ניצחה, עבור קריית שמונה, זאת תהיה משימה קשה, מה גם שהקהל של מכבי יתן דחיפה נוספת לקבוצתו, והיא תשאיר את הנקודות בבלומפילד.

ההימור: 1, היחס: 1.80

משחק מספר 49: מכבי הרצליה - הפועל ת"א

חניכיו של אלי גוטמן יכולים להיות מאוכזבים לאור המחצית השנייה המצוינת שנתנו מול הפועל כפ"ס במחזור הקודם.הקבוצה ממתחם חודורוב, מגיעה להמון מציבים אך אין לה שחקן שיש לו רגל מסיימת. שלומי ארבייטמן לא ישחק מחר, עובדה שתפגע בהפועל.

מנגד חניכיו של פרדי, מציגים כדורכגל התקפי ואטרקטיבי, בהנגתם של ראדי, בוקסמבויים ומאקסי. למרות שהרצליה ממוקמת מעל הפועל בטבלה, אין במשחק זה פייבורטית.
במידה והרצליה תכבוש ראשונה, דבר זה יקל עליה והיא תוכל לשחק משחק יותר משוחרר.

הפועל תגיע בכדי להסתגר ותנסה לעקוץ במתפרצות כי עבורה הפסד זאת תהיה מכה רצינית.למרות הרצון של הפועל לנצח היא תסתפק בתיקו, בעקבות המשחק הסגור של גוטמן.

ההימור:X, היחס:2.4משחק מספר 38: בירמנגהאם - צ'לסי

חניכיו של אברהם גרנט, מתחילים לחבר מספר ניצחונות ברצף, עובדה שמחזירה לצ'לסי את כוח ההרתעה שהיא כל כך צריכה בדרך למאבק על האליפות. הצטרפותו של ניקולאס אנלקה ל"בלוז" של גרנט היא תוספת כוח רצינית בדרך אל התואר.

צ'לסי בעידן גרנט הפסידה רק לגדולות, שממוקמות מעליה בטבלה, אך יחד עם זאת ידעה לקח את הנקודות מול קבוצות שעל הנייר הן נחותות ממנה.אומנם גרנט יחסר גם במחזור הקרוב את שחקניו האפריקים, אסיין, דרוגבה וקאלו, עובדה שיכולה להיות בעוכריה של צ'לסי, אך יחד עם זאת הסגל של הכחולים עמוק וצריך להספיק מול בירמינגהאם.

חניכיו של מקליש, השיגו תיקן מרשים מול ארסנל במחזור הקודם, אך קשה להאמין שקבוצתו תצליח לשחזר את אותה יכולת.חניכיו של גרנט יעלו בטירוף וינצחו את המשחק בדרך למאבק האליפות.

ההימור:2, היחס:1.45

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק