שניידר לשחקנים: מאמין בכם

הבעלים החדש של מכבי ת"א שוחח עם שחקני הקבוצה לפני המשחק מול עירוני קרית שמונה. הבוקר הוא סייר במתחם האימונים בקרית שלום וסעד לארוחת צהריים עם דיוויד פדרמן

שבת 19 ינואר 2008
אשר גולדברג, שלמה חסיד

הבעלים החדש של מכבי ת"א, אלכס שניידר, הגיע הבוקר למתחם האימונים בקרית שלום. 

שניידר התוודע לאנשי השטח בקרית שלום, סייר במתחם, קיבל הסבר על הפעילות הענפה של הקבוצה ושל מחלקת הנוער. שניידר הגיע למתחם ברכבו של יו"ר הקבוצה, אביב בושינסקי.

כ-100 אוהדי הקבוצה הגיעו כדי לקבל את פניו של המיליארדר. שניידר יצפה במשחק הנוער של מכבי נגד מכבי נתניה ומשם הגיע לארוחת צהריים בביתו של אחד מהבעלים של קבוצת הכדורסל של המועדון, דיוויד פדרמן.

לפנות ערב הגיע שניידר לפגישת שחקני הקבוצה הבוגרת לפני המשחק מול עירוני קרית שמונה. שניידר אמר לשחקני הקבוצה: "אני מאמין בכם. אנחנו נהיה קבוצה חזקה ביחד".

צילומים: עדי פלדמן


שניידר בארץ. בושינסקי יו"ר

אלכסנדר שניידר נחת אתמול בישראל. הבעלים החדש של מכבי תל אביב הגיע בחשאי לארץ הקודש והחל בעבודתו במכבי תל אביב. שניידר צפוי לאשר את מינויו של אביב בושינסקי כיו"ר החדש של מכבי תל אביב. מינויו ייסגר רשמית במהלך שהותו של שניידר בישראל. 

ראשי המועדון הבהירו כי מעתה בושינסקי אינו עוד נציג הבעלים ומתפקידו הוא ניצב בראש המערכת הניהולית. 

מהמשחק הערב ייעדר הבלם מילאן מרטינוביץ', הסובל מבקע וייתכן שייעדר תקופה ארוכה. במקומו אמור לשחק מחר משה מישאלוב. הקשר היהודי צרפתי, קווין פריינטה, נפגש עם אוהדי מכבי תל אביב וסיפר כי ברצונו לחתום במועדון.

ביום ראשון יקיים שניידר מסיבת עיתונאים ויאפשר להציג בה רק ארבע שאלות. מי שלא תהיה נוכחת במסיבת העיתונאים היא טלי ליבוביץ', שהפסיקה את פעילותה כדוברת אחרי יותר מעשור לצידו של לוני הרציקוביץ'.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק