בוזגלו היה שם - רק בגופו

בני סכנין ובני יהודה נפרדו בתוצאת תיקו מאופסת לאחר משחק חלש של בני סכנין ומאור בוזגלו שראשו כנראה כבר בקרית אליעזר, בני יהודה היתה עדיפה אך לא השכילה לנצח.

שבת 19 ינואר 2008
מערכת TELESPORT

בני סכנין ובני יהודה נפרדו בתוצאת תיקו 0:0 לאחר משחק חלש של סכנין, מאור בוזגלו  עם משחק חלש. בני יהודה הצליחה לעצור רצף של 10 הפסדים.

לירוי צעירי והצרפתי סדריק בורדון ערכו הופעת בכורה הערב בשורות הכתומים. סכנין לא הצליחה להמשיך את המומנטום הטוב מהניצחון על בית"ר בשבוע שעבר .

בסכנין קיוו שמאור בוזגלו יהיה עם הראש במשחק ולא יחשוב על האפשרות שזהו משחקו האחרון בקבוצה, לאחר העיסוק במהלך כל השבוע האחרון לגבי מעבר אפשרי של השחקן לשורותיה של מכבי חיפה אך בוזגלו לא היה במשחק ולא תרם כפי שציפו ממנו.

הרכבים

בני סכנין: 
מאיר כהן, באסם גנאים, לאוניד קרופניק, יה- יה פטי, עבד ראבאח, לוקאש סורמה, גון קולמה, חאלד חלאילה, בוגדאן אפוסוטו , מאור בוזאגלו, איליא יבוריאן.

בני יהודה:  ניל אברבאנל, עוז ראלי, יאיר אזולאי, זאב חיימוביץ', סאלם אבו-סיאם, אימורו לוקמן, הרוויאה קובאצ'ביץ' אסי בלדוט, לירוי צעירי, סדריק בורדון, משה ביטון.

מחצית ראשונה:

דקה 15: 
הרומני החדש של סכנין בוגדאן אפוסוטו בעט בצורה יפה מהאויר לאחר הגבהה של באסם גנאים, אברבאנל הדף את הכדור לקרן.

דקה 19:  אפוסוטו חדר את הגנתה של בני יהודה, העביר כדור רוחב למאור בוזאגלו למצב מצוין מול אברבאנל אבל האחרון בעט לא טוב היישר לגופו של השוער.

דקה 23:  אסי בלדוט עם בעיטה חופשית מ-30 מטרים מסובב את הכדור קרוב  לשער אך לא מספיק והכדור יוצא לחוץ.

מחצית שניה:

דקה 50:
  סדריק בארדון בהופעת הבכורה שלו אצל הכתומים שם לב שמאיר כהן שוער סכנין נמצא מחוץ לשער ובעט מחצי מגרש, אבל כהן העירני חזר לשער והדף את הכדור. 

דקה 64:  ברדון הצרפתי בעט מ-17 מטרים היישר לידיו של ניל אברבאנל.

אצטיון דוחא, סכנין. 3500 צופים

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק