רוחו של גיא לוזון מרחפת

מכבי פ"ת ומכבי נתניה נפרדו בתוצאה 0:0, נתניה לא הצליחה לצמצם פערים מהמוליכה בית"ר ירושלים וככל הנראה גם תאבד את המקום השני למכבי חיפה.

שבת 19 ינואר 2008
מערכת TELESPORT

מכבי פ"ת ומכבי נתניה נפרדו במשחק בינהן בתוצאה 0:0, נתניה שרצתה מאד לצמק את הפער מבית"ר ל-3 נקודות לא השכילה לנצל את המצבים להם הגיע הקבוצה במחצית השניה.

הקבוצות פתחו את המשחק בצורה עלובה ובמחצית הראשונה לא היתה שום הזדמנות ממשית מלבד ספק נפילה, ספק הכשלה של איתי שכטר ברחבה אבל השופט החליט שהיתה התחזות ונתן צהוב לשכטר.

המחצית השניה היתה טובה בהרבה מהראשונה, הקבוצות הגיעו למצבים רבים אך לא הצליחו להכניע את אוהד כהן ולירן שטראובר, שוערי הקבוצות, ששיחקו בצורה טובה והצילו את קבוצותיהם פעמים רבות במהלך המחצית השניה.

חניכיו של עופר פביאן כבר עם משחק חמישי ללא ניצחון, והדיבורים על חזרתו של גיא לוזון רק יגברו ככל הנראה כדי לנסות ולשפר את הקבוצה ולהתחיל דרך חדשה. בפ"ת וודאי מצטערים היום מאד על השחרור של יוסי מזרחי, גם אם תדמיתית הם יצאו כג'נטלמנים מהמהלך.

מחצית ראשונה:

דקה 9:
אוקוצ'ה פרץ באגף הימני מסר לצגאי שבעט מחוץ לרחבה , הכדור ליטף את המשקוף ויצא לחוץ.

דקה 41: קלמי סבן איתר את איתי שכטר בתוך הרחבה, האחרון ספק נפל ספק הוכשל, השופט בוחבוט החליט: התחזות וצהוב לשכטר.

מחצית שניה:

דקה 52:
  איתי שכטר עם פריצה טובה שהורחקה לקרן, צגאי הגביה היישר לראשו של בן דיין שנגח מ-8 מטרים למסגרת, אוהד כהן עם עצירה יפה.

דקה 62:  דני פרידה בועט עם רגל שמאל החוצה לאחר שקיבל כדור מאיסמעיל עמאר בהתקפה הטובה ביותר של פ"ת במחצית השניה. 

דקה 66:  איתי שכטר שוב נכנס לרחבה לאחר סללום באגף ימין, עבר שחקן, מ10 מטרים אלכסונית בעט היישר לידיו של אוהד כהן שהיה במקום.

דקה 70: נתניה ממשיכה את המחצית השניה הטובה שלה ודלה ימפולסקי משיג קרן לאחר בעיטה טובה מהאויר עם אסיסט של צגאי. 

דקה 83: 
יחיאל צגאי קיבל כדור מחוץ לרחבה ובמקום להגביה לחבריו החליט לבעוט את הכדור שיצא לחוץ מטרים מהמסגרת.

הרכבים:

מכבי פ"ת:
  אוהד כהן, איסמעיל עמאר, מוראד מגמאדוב, ניצן דמארי, נאור פסר, חבייר דירסאו, בלסינג קאקו (עומר דמארי, 56), סולי צמח, דני פרדה (פליקס אובוקה, 75), רוביל סרסור (דובב גבאי,56) , אוהד קדוסי.

מכבי נתניה: לירן שטראובר, דדי בן דיין, לואיס מרין, אבי סטורל, קלמי סבן, אלמוג כהן, טל מעבי (סבסטיאן רוזנטל, 76 ), דלה ימפולסקי, יחיאל צגאי, איתי שכטר, אבודו אוקוצ'ה.

אצטדיון האורווה פ"ת

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק