פאר בשמינית גמר הזוגות

אליפות אוסטרליה: שחר פאר ובת זוגתה ויקטוריה אזרנקה גברו 3:6, 3:6 על הצמד השווצרי של גאקולארדי ושניידר בסיבוב השני של טורניר הזוגות. רם וארליך כבר ברבע הגמר

יום ראשון 20 ינואר 2008
מערכת TELESPORT
למרות שנכשלה בטורניר היחידות באוסטרליה הרחוקה, נראה כי שחר פאר עדיין יכולה לחמוד הצלחה במלבורן, דווקא בטורניר הזוגות. פאר ובת זוגתה ויקטוריה אזרנקה הבלרוסית גברו הלילה 3:6, 3:6 על הצמד השווצרי אותו מרכיבות אמנואלה גאקולארדי ופטי שנידר ועלו לשמינית הגמר. 

הצמד הישראלי בלארוסי החל את המשחק מעולה ועלה ל-0:2 לאחר ניצחון במשחקון הראשון ושבירה בשני, המתמודדות אמנם צימקו ל-2:1 כששברו את ההגשה של פאר לפני שזו שברה יחד עם בת זוגתה שוב. עד לסיום המערכה הראשונה הצליח כל שוג בתורו לשבור פעם נוספת את הגשת היריבות אך זה לא מנע מפאר ואזרנקה לנצח 3:6 בסיומו.

פאר ואזרנקה כבר עלו ליתרון 0:3 בפתיחת המערכה השנייה, אך גאקולארדי את שניידר הצליחו לשוב ל-3:3 עם שלושה משחקונים טובים מהשלהן. למרות החזרה למשחק נדמה היה כי פאר ואזרנקה המדורגות 12 בטורניר גדולות על היריבות שלהן כאשר עלו ללא קושי ל-3:6 וניצחו את המשחק. 

במשחק שמינית הגמר צפויות פאר ואזרנקה לפגוש את המנצחות במפגש המסקרן בין צמד הרוסיות נאדיה פטרובה ואלנה וסיננה לבין המדורגות 6 בטורניר , צמד המורכב מאליסה מוליק המקומית וסאניה מירזה ההודית שבעבר שיחקה בזוגות יחד עם פאר.

רם וארליך כבר ברבע גמר
אנדי רם ויוני ארליך (מדורגים 8) העפילו הלילה לראשונה בקריירה שלהם לרבע גמר אליפות אוסטרליה הפתוחה לאחר ניצחון 5:7, 3:6 על הזוג הצ'כי פרנטיסק צ'רמק ולוקאס דלוהי. יוני ארליך ישוב יותר מאוחר אל המגרש בכדי ליטול חלק בטורניר הזוגות המעורבים שם הוא משחק יחד עם צ'יה ג'ונג צ'ואנג הטאיוואינית מול צמד המקומיים ירמיליה גאיידיסובה וסמאול גרות.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק