שום חדש

בית"ר עמדה במשימה והגדילה את הפער בטבלה לאחר ניצחון על מ.ס. אשדוד: רומלו וברוכיאן כבשו לבית"ר (32, 62) דוד רביבו (40) השווה זמנית מבעיטה חופשית

יום ראשון 20 ינואר 2008
מערכת TELESPORT

בית"ר ירושלים חוזרת לנצח ונתנה לעצמה הערב מרווח נשימה, שחקניו של יצחק שום עשו את העבודה וניצחו את אשדוד 2:1.  

הירושלמים פתחו את המשחק בצורה חלשה והלחץ היה ניכר, אשדוד שלטו במשחק ולא נתנו לבית"ר לפתח את המשחק הרגיל שלהם. אבל בית"ר כמו בית"ר גם כאשר משחקים בהילוך ראשון, הזדמנות אחת טובה ושער בדקה ה- 32: עידן טל העביר כדור אלכסוני טוב היישר לראשו של רומולו שעלה גבוה ונגח פנימה.

אשדוד לא ויתרו והמשיכו ביכולת הטובה לאורך כל המחצית הראשונה, ולקראת סופה דויד רביבו ניגש לבעוט בעיטה חופשית אלכוסנית לשערו של קאברקו קאלה, הגביה את הכדור לרחבה, ודראן ניסה להגיע לכדור אך ללא הצלחה, הכדור עצמו חדר לרשת והשאיר את קאלה המום, הקבוצות ירדו למחצית בתיקו 1:1.

המחצית השניה היתה טובה יותר במקצת, עדין בשליטה קלילה של אשדוד, אבל כל זה לא עזר להם והתקפה טובה של בית"ר לאחר השתחררות טובה של טוטו תמוז והרמה מהאגף השמאלי היישר לרגלו של ברוכיאן שבעט מהאויר פנימה 2:1.

בית"ר פתחה פער בראשות הטבלה של 7 נקודות מהשניה מכבי חיפה, הירוקים יקוו לנפילה של בית"ר בשבוע.


מחצית ראשונה:

דקה 24:  אבירם ברוכיאן עם כדור חופשי, מעביר את הכדור ליואב זיו שבועט רע רחוק מהשער ולחוץ.

דקה 32 רומולו מעלה את בית"ר ל1-0: מיכאל זנדברג מחלק כדור לעידן טל שמגביה אלכסונית היישר לראשו של רומלו שמתרומם גבוה בתוך רחבת החמש מעל ידיו המושטות של שקל וכובש.

דקה 37: קובי דג'אני מנסה לבדו להחזיר את אשדוד למשחק בבעיטה מרחוק אבל הכדור חולף ליד השער.

דקה 40 רביבו משווה את התוצאה:  דויד רביבו מעלה כדור חופשי לתוך הרחבה, ודראן מנסה לגעת בכדור ולא מצליח אך הכדור נכנס לתוך השער היישר מהבעיטה החופשית, קאלה המום  ו1-1.

מחצית שנייה:

דקה 60: ברוכיאן עובר שני שחקנים באגף הימני, מרים כדור טוב לרחבה שנהדף עד ליואב זיו שבועט מחוץ לרחבה היישר לידיים של יוסי שקל. 

דקה 62 ברוכיאן מעלה את בית"ר ל2-1:  טוטו תמוז משתחרר בצורה יפה באגף השמאלי ומרים כדור רוחב יפיפה היישר לרגלו של ברוכיאן שבועט מהאויר פנימה 2:1 לבית"ר.

דקה 77: שי הולצמן מקבל כדור מצויין לאחר שאיוואנוב פתח את רגליו ואיפשר לכדור לעבור, לבד מול קאלה כאשר כל השער פנוי למולו, אך הולצמן המשיך את משחקו החלש מאז שנכנס ובעט רע מאד החוצה. 

דקה 81: עידן טל מוסר כדור טוב למיכאל זנדברג שתחת שמירה בועט טוב, שקל עוצר מצוין.

הרכבים:

מ.ס. אשדוד:
 יוסי שקל, מאור זוהר, כריטיאן גונזאלס, יישה ודראן, אדיר טובול,יוסי אופיר (אמיר לביא, 73), רחמים צוקול, קובי דג'אני, דויד רביבו,   ז'אן ז'אק גוסו גוסו (שי הולצמן, 46), דימיטאר איוואנוב.

בית"ר ירושלים: טרבטקו קאלה, כריסטיאן אלברז, שמעון גרשון, תומר בן יוסף, יואב זיו, דרק בואטנג, עידן טל,אבירם ברוכיאן (גל אלברמן, 78), מיכאל זנדברג (חן עזריאל, 90), טוטו תמוז (עמית בן שושן, 74) ורומולו.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק