חזן מעוניין להתפטר

אלון חזן יעשה חושבים בימים הקרובים ויחליט לגבי עתידו בקבוצה: "אני מסתכל מה טוב למ.ס. אשדוד ולא מה שטוב לאלון חזן". הפועל פתח תקוה עוקבת

יום ראשון 20 ינואר 2008
אשר גולדברג

בית"ר ירושלים יצאה מעודדת לאחר הניצחון על מועדון ספורט אשדוד הערב באצטדיון הי"א,  אך  באשדוד היו מאד מאוכזבים ומאמן הקבוצה האשדודית אלון חזן מעוניין להתפטר. חזן שמע ביקורות בתוך הקבוצה על רך פועלו ובין השאר על הכנסתו של שי הולצמן במקום גוסו גוסו.

ג'קי בן זקן האיש החזק של הקבוצה שוהה בחו"ל והוא ביקש מחזן להמתין מעט. ההנחה היא כי חזן יתפטר עד יום שלישי בערב.

 חזן:  "אני 11 שנים במועדון ומחובר אליו רגשית, קשה לי מאד לראות את הקבוצה במצב הזה, ובימים הקרובים אעשה חשבון נפש ואחשוב כיצד לפעול כדי שמ.ס. אשדוד תצא לדרך חדשה" 

חזן הוסיף ואמר " היתה לנו הזדמנות מצויינת והיינו ראויים לפחות לנקודה, זה חוסר אחריות לתת לבית"ר מתנות כאלה ולהחמיץ הזדמנויות כאלה, שיחקנו טוב אבל לא באנו לכאן כדי לקבל מחמאות, באנו כדי לקחת נקודות" .

הפועל פתח תקוה ששיחררה בשבוע שעבר את אורי מלמיליאן עוקבת אחר ההתפתחויות וחזן מועמד לחזור לקבוצה בה גדל. 

שי הולצמן שהחמיץ לקראת סיום בצורה מעוררת רחמים הזדמנות של גול בטוח אמר בסיום המשחק:" זאת החמצה שלא מתאימה לי,  עם השער הזה היינו לוקחים נקודה ואני מאד עצוב" בנושא עתיד הקבוצה אמר הולצמן בסיום " אני קורא לאלון להישאר איתנו ולא ללכת, רק אנחנו השחקנים אשמים במה שקרה, יש לנו עכשיו שלושה משחקים חשובים ואנחנו צריכים אותו פה איתנו"

מיכאל זנדברג שהוחלף בדקה ה-90 כדי לקבל קצת עידוד מהקהל הירושלמי אמר בסיום: "הדברים תלויים אך ורק בנו, הפער ממכבי חיפה גדול ואנחנו צריכים להסתכל רק על עצמנו".

גיורא שפיגל, מנהל ההמקצועי של בית"ר: "מה שחשוב היום זה הניצחון, אומנם יכולת לא טובה אבל העיקר הנקודות, בית"ר לא נראתה טוב, אבל אני לא מכיר הרבה קבוצות שמובילות את הטבלה בפער גדול כלכך ואין להן ירידת מטח". שפיגל הוסיף ואמר "עליה למגרש בחשיבה כזו  על ההפרש היא  לא טובה, היתה לנו ירידה ביכולת כמו לכל קבוצה במהלך עונה ארוכה, ובנוסף לזה אירועי ההתאחדות והעונשים שניתנו לנו, מוצדק או לא מוצדק משפיע מאד".


תגובות

b

טלספורט בפייסבוק