תמוז הושעה מביתר ירושלים

טוטו תמוז תקף באופן חסר תקדים את מאמן בית"ר יצחק שום: "הוא פוחד מטל, זנדברג, ובואטנג. מה החוכמה להוציא אותו בדקה ה-90?" . המנכ"ל קורנפיין: "הערנו לו על דברי אמו. הפעם הוא התבטא בעצמו וזה חמור"

יום שני 21 ינואר 2008
אשר גולדברג, אסף שקד

זעם רב בבית"ר ירושלים על החלוץ טוטו תמוז שהושעה הבוקר מהקבוצה.  תמוז צוטט הבוקר ב"ידיעות אחרונות" כמי שאומר כי "יצחק שום מפחד מהשחקנים שלא נמצאים בכושר. הוא פוחד מטל, בואטנג וזנדברג, מה החוכמה להוציא את זנדברג בדקה ה-90?" .

בבית"ר החליטו להשעות את תמוז בעקבות ההתבטאות החמורה. גורם בבית"ר אמר: "שחקן כזה שיישב ביציע או שיביא מיליון דולר ויעזוב אותנו בשקט לקבוצה אחרת".

בכיר בקבוצה אמר היום: "אנחנו עדיין לא יודעים אם הדברים שצוטטו אכן נאמרו או לא. במידה והם אכן נאמרו זה חציית קו של השחקן והוא ייענש בחומרה. לא יתכן ששחקנים בקבוצה יפתחו את הפה כנגד הצוות המקצועי וחבריהם לקבוצה, תמיד יהיו שחקנים שלא יהיו מרוצים מחילופים, אבל כל אחד צריך להתנהג בצורה מקצוענית ולשמור על כבוד המועדון. אנחנו נעשה בירור ואם אכן תמוז אמר את הדברים הוא ייענש בחומרה"

המאמן יצחק שום שספג גם הוא ביקורת מהחלוץ, אמר הבוקר: "הקבוצה תגיב בהתאם להתנהלות של טוטו תמוז. הוא יצא נגד שחקנים מהקבוצה והדרך שבה הסיפור יטופל תתואם ביני לבין ההנהלה ובזה יגמר הסיפור, מעבר לכך אין לי כוונה לדבר על הנושא יותר".

בסביבתו של השחקן נשמעו מאוכזבים מאוד מדרך ההתנהלות של הצוות המקצועי. מקורב לשחקן אמר היום: "שום עושה דווקא לתמוז ואפשר לראות את זה בבירור, זה הגיע לשיא במשחק מול הרצליה והמשיך אתמול. איך יכול להיות שדווקא אחרי הבישול והמשחק שלו דווקא הוא יצא ולא שחקנים אחרים? טוטו רוצה לצאת לשחק בחו"ל ואני מאמין שבקרוב מאוד הוא ימצא קבוצה שתשלם את סעיף השחרור שלו".

מתברר שבבית"ר ירושלים מודעים לתסכול של תמוז. ל-telesport נודע כי אמו של טוטו תמוז, אורית תמוז, ניהלה לאחרונה מספר שיחות עם יצחק שום והעבירה ביקורת חריפה על התנהגותו ביחס לטוטו תמוז. בתגובה העדיפו של ראשי בית"ר להעיר לטוטו תמוז על התנהגות האם. בכיר בבית"ר אמר: "אמא של תמוז משגעת אותו. היא כל הזמן מתערבת, כך היה בקיץ עם גיא לוי בנבחרת הצעירה וכך גם אצלנו".

המנכ"ל איציק קורנפיין אמר היום בראיון לגלי צה"ל כי "תמוז עבר היום על הכללים. הוא פגע לא רק בעצמו ובשום, אלא גם בחברים שלו לקבוצה".
 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק