ארזי לדין. זעם בביתר

יו"ר בית"ר אלי ארזי יעמוד לדין על התנהגותו בבית הדין בשבוע שעבר וההערות לדיינים. דובר בית"ר: ההתאחדות לכדורגל לא מפספסת שום הזדמנות כדי להלהיט את הרוחות. הדיון של תמוז הסתיים לא תוצאות

יום שלישי 22 ינואר 2008
אסף שקד

 בעקבות מחאתו  של יו"ר המועדון, אלי ארזי, בזמן הדיון בו ערערה בית"ר ירושלים על עונש משחק ללא קהל, בגין הקריאות הגזעניות, החליט תובע  ההתאחדות לכדורגל להעמיד את ארזי שוב לדין.

 דובר בית"ר ירושלים, עודד זרגרי אמר בתגובה : "צר לנו שהמערכת המשפטית של ההתאחדות לכדורגל לא מפספסת שום הזדמנות כדי להלהיט את הרוחות. עמדת המועדון היא כי אלי ארזי לא צריך לעמוד לדין, מכיוון שמחאתו בבית הדין הייתה לגיטימית ובאה בעקבות העובדה שבית הדין לא אפשר לארזי לומר את דבריו ולהציע את טיעוניו, כמי שעומד בראש קבוצת בית"ר ירושלים ומשמש בה כיו"ר.

"המועדון הגיש עוד בשבוע שעבר תלונה ליועץ המשפטי של ההתאחדות לכדורגל, לגבי התנהגותו הבוטה של הדיין, שהיה לטעמנו חסר סבלנות וחסר נימוס כלפי נציגי הקבוצה".

טוטו תמוז  עמד לדין בפני ועדת המשמעת של הקבוצה, אולם הדיון הסתיים ללא החלטה. תמוז התנצל על כך שהתבטא נגד יצחק שום והבהיר כי הוא מעוניין להמשיך בבית"ר.
  


 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק