מכבי תדלל את הסגל

במכבי ת"א הפיקו לקחים בעקבות, המירמור של שחקנים אשר לא מקבלים מספיק דקות כמו טל בורשטיין, ליאור אליהו וניקולה ווצ'יץ ויקצרו את הסגל בעונה הבאה לתשעה שחקנים

יום חמישי 15 מאי 2008
שלמה חסיד

במכבי ת"א החליטו, לאור ההתמרמרות הגואה על ספסל הקבוצה, לדלל משמעותית את הסגל בשנה הבאה ולהתבסס על תשעה שחקנים בלבד, שיהוו את סגל הקבוצה.

הפיצוץ אתמול עם טל בורשטיין היה המסמר האחרון ובמכבי הבינו שאי אפשר ۜהחזיק סגל כ"כ ארוך. 

בכיר במכבי אמר: "יש לנו סגל של קבוצת פוטבול, קשה מאוד לחלק את העוגה כך שכולם יצאו מרוצים ומכאן צומחות בעיות. סך הכול טל בורשטיין היה בספק לעונה, לא יכולנו לבנות עליו אבל היה צריך להביא לו גיבוי. פתאום הוא חߖר, צריך למצוא לו מקום וזה לא פשוט, מה עוד שבלעדיו הגענו לפיינל-פור". 

הבכיר הוסיף: "בקיץ גם לא היה ברור מה מצבו של ניקולה, היינו צריכים להכין לו גיבוי ולדעת שאולי הוא לא יהיה איתנו שנצטרך איתו. בפועל ניקולה נפצע שלוש פעמיםĠהשנה, נוצר סגל ארוך ועכשיו יש בעייה גם עם דקות המשחק של ניקולה. היחיד שמקבל בצורה ספורטיבית את העובדה שהוא לא משחק הרבה דקות הוא דרק שארפ, וזה יפה מאוד".

בורשטיין אינו הממורמר היחיד ולצידו על הספסל יושב ליאור אליהו שלא ישכח כ"כ מהר ېת המחזורים הארוכים בהם לא פשט את הטרנינג ולא ברור אם אליהו יתייצב לסגל הנבחרת, כששרף יקרא לו בקיץ או שיתרכז בליגת הקיץ, אליה הוא אמור לצאת במטרה לחפש קבוצה באמריקה או באירופה שתקלוט אותו. גם ניקולה ווצ'יץ כאמור לא מרוצה וכך גם מוריליו דה רוסה וגל מקל, שהצטרפו בחלון ההעברות האחרון.

מקל, שהצטרף ממש ביום האחרון, לא היה אתמול בסגל, במשחק מול נועלת הטבלה ובמקום לראות את המשחק מהספסל הוא העדיף לעשות אימון כושר בחדר הכושר של מכבי, סמוך לחדר ההלבשה ולצפות במשחק בטלוויזיה. עד כה הוא לא פשט את הטרנינג אפילו לדקה ולמקורביו אמר שהוא לא מבין מדוע הביאו אותו אם לא נותנים לו לשחק". 

תגובות

טלספורט בפייסבוק