אנחנו נלחמות בכל רגע

שחר פאר התייחסה לעלייה שלה ושל זוגתה ויקטוריה אזארנקה לחצי גמר אליפות אוסטרליה. פאר: היינו יותר אגרסיביות, אנחנו נהנות לשחק יחד. רם ודשי העפילו לחצי הגמר המעורבים אחרי טיול בן שתי מערכות

יום רביעי 23 ינואר 2008
מערכת TELESPORT

לאחר שהודחה בשבוע שעבר מטורניר היחידים עי הרוסיה, ילנה דמנטייבה, הגיעה הבוקר שחר פאר לשיא זוגות חדש כשהעפילה לגמר הזוגות בטורניר אוסטרליה הפתוחה.

פאר, שהתמודדה גם בטורניר הזוגות, יחד עם בת זוגתה ויקטוריה אזארנקה מבאלרוס, פגשה את צמד הסיניות ז'י יאן וז'י זנג אשר הדיחו בשלב רבע הגמר את האחיות לבית משפחת ווילאמס.

המערכה הראשונה הייתה בשליטה מוחלטת של הסיניות ודומה היה כאילו זהו משחקן הראשון של שחר ואזארנקה יחד. הסיניות שברו את כל ההגשות של הצמד ישראלי בלארוסי וניצחו תוך 25 דקות בלבד את המערכה כולה בתוצאה חלקה של 0:6.

אלא שהמערכה השנייה היתה כבר סיפור אחר. פאר ואזארנקה ניהלו קרב צמוד וניצחו בסיומה 5:7. 

המערכה השלישית נפתחה בשבירה של פאר וזוגתה בדרך ליתרון 1:3. פאר ווזגותה כבר הובילו 4:5 אך לא השכילו לנצח והמשחק הגיע לשובר שיוויון  בו ניצחו פאר וזוגתה  3:7.

פאר אמרה בסיום: "היה משחק מאוד הפכפך, בתחילת המשחק הן שיחקו ממש טוב, אבל ידענו שיש לנו סיכוי כל הזמן במיוחד שבדולד קוסט הפסדנו להן במשחק צמוד מאוד. קצת שינינו טקטיקה בסט השני, הצלנו שתי נקודות משחק ולשמחתי הצלחנו לחזור. שיחקנו טוב בסט השלישי, בכל גיים כמעט שברנו, הן שחקניות זוגות מצויינות אבל אנחנו היינו יותר אגרסיביות בשובר שוויון ואני שמחה שניצחנו.

"זה הישג טוב מאוד מבחינתי, אף פעם לא הייתי לא בחצי ולא בגמר בגרנד סלאם, אני מקווה שנוכל להמשיך את המומנטום בגמר, אין ספק שהמטרה העיקרית שלי הייתה ונשארה משחקי היחידות, אבל תמיד כיף להיות בגמר במיוחד בגרנד סלאם.

"אנחנו משחקות טוב מאוד יחד והרבה יותר חשוב מזה אנחנו נהנות לשחק יחד. אנחנו חברות כבר הרבה זמן ואני שמחה שאנחנו מצליחות, גם אני וגם ויקה נלחמות בכל רגע על המגרש ככה שזה תמיד עוזר".

"אני ממשיכה להתאמן קשה מאוד כאן ואני מכה את הכדור טוב ומרגישה טוב מאוד ביחס לטניס שלי, מבחינתי למדתי הרבה מכל הטורניר הזה ואני מקווה שאני אלמד מהדברים הטובים והרעים להמשך השנה".


רם דשי בחצי הגמר

הצמד ישראלי-צרפתי, אנדי רם ונטלי דשי, העפילו הבוקר לשלב חצי גמר הזוגות המוערבים אחרי שגברו בשתי מערכות על יונג יאן צ'אן ואריק בוטורק 1:6, 2:6.

בסיבוב הבא יפגשו רם ודשי את זוג ההודים הלא מדורגים, סניה מירזה ומהאש בופטי.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק