תמוז נקנס. פת מעוניינת

חלוץ בית"ר ירושלים מבוקש ע"י מכבי פ"ת, כתחליף לעומר גולן שממתין לבעוט עבור לוקרן הבלגית. גורם במהלך: דרך מכבי פ"ת יגיע תמוז לקבוצות הגדולות. היום נקבע עונשו: השעיה לשבוע וקנס כספי בסך 10,000 דולר

יום רביעי 23 ינואר 2008
אסף שקד ואשר גולדברג
הסערה סביב חלוץ בית"ר ירושלים, טוטו תמוז נמשכת. היום נקבע עונשו של תמוז בוועדת המשמעת של בית"ר על השעיה לשבוע וקנס כספי. כזכור, עמד תמוז לדין בעקבות ההתבטאויות נגד יצחק שום בתחילת השבוע.

מוז נקנס בסך של 10,000 דולר בפועל ובקנס של 5,000 דולר על תנאי באם יתראיין בשנה הקרובה ללא אישור לאחד מכלי התקשורת.

החלוץ הפך למבוקש על ידי מכבי פ"ת בראשותו של הנשיא עמוס לוזון, שאינו נבהל מהסכום הנקוב (מיליון דולר) עבור מי שאיבד את אמונם של יצחק שום וגיורא שפיגל.הבקשה להיכנס למו"מ כבר הועברה ע"י מכבי פ"ת לגורמים הרלוונטים בקבוצה הירושלמית. גורם המצוי בתוך המהלך אמר הבוקר ל-TELESPORT: "דרך מכבי פ"ת יגיע תמוז לקבוצות הגדולות באנגליה או ספרד. חבל שהקריירה שלו תהרס".

במכבי פ"ת רוצים את תמוז לעמדה שפינה עומר גולן, שעזב לטובת לוקרן. גולן, עדיין ממתין להזדמנות לעשות את הופעת הבכורה שלו בהרכב הראשון של הקבוצה הבלגית.

בינתיים, לפי עיתונאים בלגים, גולן חסר כושר משחק. החלוץ שממתין לזימון לנבחרת הלאומית במשחקה בעוד שבועיים וחצי נגד רומניה בר"ג, אמר לחבריו כי הוא ממתין בסבלנות, וכי הסגל של לוקרן רחב. 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק