ראול לא זומן ליורו

מלך שערߙ ספרד בכל הזמנים, שהוליך את ריאל מדריד לאליפות עם 18 שערים, לא הרשים את לואיס אראגונס, שהשאיר אותו מחוץ לסגל. טורס וביאה יובילו את ההתקפה הספרדית

שבת 17 מאי 2008
מערכת TELESPORT
 מאמן נבחרת ספרד, לואיס ېראגונס פירסם היום את הסגל שלו לקראת היורו הקרוב, ולמרבה ההפתעה, ראול לא מופיע בו.

מלך השערים של ספרד בכל הזמנים והקפטן של ריאל מדריד, שהוליך אותה לאליפות שנייה ברציפות עם עונה נהדרת בה כבש 18 שערים, לא הרשים את מאמן נבחרת ספרד, שהשאיר אותו מחەץ לסגל.

המהלך הזה של ארגונס יגרור אחריו טונות של ביקורת מהתקשורת הספרדית, בטח אם ספרד תיכשל ביורו, כפי שהיא נכשלת בכל טורניר גדול בשנים האחרונות.

ברשימת המוזמנים החדשים אפשר למצוא את סרחיו גארסיה, חלוצה של סראגוסה שאולי יירד̠עם קבוצתו לליגה השנייה, אך ישחק ביורו הקרוב בזכות היכולת הטובה שהוא הציג העונה במדים הלבנים.

מזומן חדש נוסף הוא סנטי קאסורלה, שמוליך את ויאריאל לעונה חלומית, אותה היא תסיים במקום השני בספרד. אראגונייס החליט להתעלם משלושת שחקני אספניול, אלברט ߨיירה, ראול טאמודו ולואיס גארסיה ולא זימן אותם למרות יכולת מצויינת שהציגו העונה.

 הקבוצה ממנה לא התעלם המאמן היא ליברפול, ממנה הוא זימן את ארבעת הספרדים שלה, צ'אבי אלונסו, אלברטו ארבלואה, פפה ריינה ופרננדו טורס.

הסגל ߔמלא: 

שוערים: איקר קאסיאס (ריאל מדריד), פפה ריינה (ליברפול), אנדראס פאלופ (סביליה).

הגנה: ראול אלביול וקרלוס מרצ'נה (ולנסיה), חואן קאפדווילה (ויאריאל), סרחיו ראמוס (ריאל מדריד), חוא۠יטו גוטיירס (בטיס), פרננדו נבארו (מאיורקה), קרלס פויול (ברצלונה), אלברו ארבלואה (ליברפול).

קישור: צ'אבי, אנדרס אינייסטה (ברצלונה), ססק פאברגס (ארסנל), דויד סילבה (סביליה), צ'אבי אלונסו (ליברפול), רובן דה לה רד (חטאפה), מרקוס סנה, סאנטי קאסורלה (ויאריאל).

התקפה: פרננדו טורס (ליברפול), דויד ביאה (ולנסיה), דניאל גויסה (מאיורקה), סרחיו גארסיה (סראגוסה)

תגובות

טלספורט בפייסבוק