טסונגה העיף גם את נדאל

הצרפתי המדורג 38 בעולם הדהים את הספרדי מספר 2 - יפגוש בגמר את המנצח בין פדרר לדיוקוביץ'. נשים: מריה שראפובה ואנה איבנוביץ' ייפגשו בגמר

יום חמישי 24 ינואר 2008
מערכת TELESPORT
ג'ו וילפרד-טסונגה רשם הבוקר הפתעה גדולה כשהדיח את רפאל נדאל ועלה לגמר אליפות אוסטרליה הפתוחה. הצרפתי המדורג 38 בעולם ניצח תוך שעה ו-57 דקות את רפאל נדאל המדורג 2 בעולם 2:6 3:6 2:6 תוך כדי תצוגת טניס מושלמת.

טסונגה יפגוש בגמר את המנצח הלילה בחצי הגמר בין רוז'ה פדרר (1) לנובאק דיקוביץ' (3).

טסונגה אמר בסיום: "ניסיתי לפגוע במשחק שלו. אין לי מילים לתאר את מה שעשיתי. זה היה משחק מדהים. עכשיו אני צריך להתכונן לגמר".

שראפובה ואיבנוביץ' בגמר

המדורגת מספר 5 בעולם, מריה שראפובה ניצחה את ילנה ינקוביץ' בשני מערכות והעפילה לגמר טורניר אוסטרליה הפתוחה. כזכור, אותה שראפובה ניצחה את הנין, המדורגת מספר 1 בעולם, בשלב רבע הגמר.

העליונות של הרוסיה היה בכל פרמטר במגרש, לשראפובה היו שמונה אייסים מול אפס של יריבתה, בנוסף היו למדורגת מספר 5 בעולם, שלושים ווינרים לעומת שמונה בלבד של הסרבית, שנראתה אנמית לאורך כל המשחק.

מתחילת המשחק, הרוסיה שלטה בקצב המשחק וכבר במשחקון הראשון שברה את מכת ההגשה של יריבתה הסרבית בדרך ל-0:5. הסרבית ינקוביץ' לא ויתרה וצימקה את התוצאה ל-3:5, אך לצערה של המדורגת מספר 3 בעולם זה לא עזר והרוסיה עלתה ל-0:1 במערכות.

שראפובה פתחה את המערכה השנייה, כמו את הראשונה ורצה ל-0:4, ינקוביץ' צימקה ל-1:4, אך זה היה מעט מדי ומאוחר מדי, מצדה של הסרבית. שראפובה לא ריחמה ורצה ל-1:6, בדרך לניצחון גדול וכרטיס יוקרתי לגמר.

איבנוביץ' - הנטוחובה 6:0,4:6,3:6


המתמודדות השנייה בגמר תהיה איבנוביץ' , שגברה על הנטוחובה בשלוש מערכות ותמודד מול הרוסיה שראפובה שניצחה מוקדם יותר.הסרבית התחילה גרוע את המשחק בו היא כבר פיגרה 0:1 במערכות, שהיא לא מצליחה לנצח משחקון במערכה זאת.

במערכה השנייה והשלישית איבנוביץ' התאוששה והחלה להכנס למשחק, איבנוביץ' ניצחה במערכה השנייה 4:6 וחזרה למשחק בדרך לניצחון מתוק על הנטוחובה. 


  

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק