רוב מסתמן להגדלת הליגה

למרות התנגדות של מספר קבוצות, בעיקר של מכבי חיפה ובית"ר ירחשלים, מסתמן רוב של תומכים בהצעה של אבי לוזון להגדלת הליגה ל-16 קבוצות

יום ראשון 18 מאי 2008
שלמה חסיד

ראשי הכדורגל הישראלי התכנסו במלון הילטון בתל אۑיב לדיון בהמשך הדרך של הכדורגל מעתה והלאה. בסיום הישיבה דווח על רוב שמסתמן להצעתו של יו"ר ההתאחדות, אבי לוזון להגדלת מספר הקבוצות ל-16 בליגה הלאומית ו-16 בליגת העל, כשהליגה הארצית תבוטל.

לוזון אמר: "צריך 21 קולות מתוך 32 ב۩ביל שהיוזמה שלי תעבור, והיא בטח תעבור. לא יהיו פה הפתעות. יהיו פה שתי ליגות של 16 קבוצות. זה תורם לכדורגל ויקדם אותו. אני חושב שזה צעד שישנה את המצב ללא היכר ויוסיף להתפתחותו ולסגסוגו של הענף".

ג'קי בן-זקן אמר: "זה לא סוד שאני לא הסכמתי שאבי לוזון יהיה יו"ר ההתאחדות, אבל היום בישיבה דווקא הסתמן רוב לתוכנית הזאת. צריך שמועדונים כמו בית"ר, חיפה, הפועל ומכבי ת"א יגיעו לעוד מקומות בארץ חוץ ממרכז הארץ. אני חושב שזאת תוכנית טובה. צריך גם להוריד את מחיר הכרטיסיߝ על מנת לפנות לקהל רחב יותר. נראה כי 30 שקל לכרטיס יכול לעשות את העבודה".

חזי מגן, יו"ר בני יהודה: "אנחנו מצטרפים לתומכים בהגדלת הליגות. אני חושב שזה טוב וראוי לכדורגל הישראלי שיהיו שתי ליגות גדולות של ̱6 קבוצות כמו שהיה פעם. אני בעד ואני חושב שיהיה רוב ליוזמה. זו יוזמה ברוכה לכדורגל הישראלי". 

תגובות

טלספורט בפייסבוק