ביסרה האורגוואי חתם במכבי

ביסרה האורגואיי חתם, וישחק במחזור הבא מול בית"ר. הג'נרל-מנג'ר של מכבי ת"א, ששב לארץ מצרפת, החל במשא ומתן עם ג'ונתן אסוס מליגת המשנה בצרפת, בנוגע להבאתו לשחק בשורות הצהובים.

שבת 26 ינואר 2008
אשר גולדברג

הבלם האורוגוואי של קליארי, ג'ו ביסרה, ששיחק בנבחרתו סיכם במכבי ת"א, הגיע הבוקר לישראל עד סיום העונה. ביסרה כבר עבר את הבדיקות הרפואיות במכבי תל אביב ואחריהן אמר: "אני מאוד מתרגש להיו כאן": האורגואיי צפוי לשחק כבר במשחק הליגה של מכבי ת"א במחזור הבא מול האלופה בית"ר ירושלים.

קפטן מכבי ת"א והג'נרל-מנג'ר אבי נמני, שב מצרפת והחל במשא ומתן עם ג'ונתן אסוס על מנת להחתימו בקבוצה. אסוס הינו יהודי המשחק כרגע בליגת המשנה בצרפת.

בקבוצה קיימו פגישה נוספת של ראשי המועדון כדי לקבל החלטה בנושא הזרים שהקבוצה תביא בחלון ההעברות. לקבוצה יש עדיפות במו"מ עם שלושה שחקנים: פיליפ כריסטאן בל מפולהאם, דניאל גרלו מסגל ריבר פלייט ופבריס פנקרט מהסגל של סושו הצרפתית.

כמו כן, מאמינים במכבי שברגע האחרון הם יוכלו לסכם עם אחד משלושת השחקנים היהודים שהיו כאן בימים האחרונים. בקבוצה חוששים להביא שחקנים בעלות יקרה, שחקנים שלא נבחנו ואיש לא יודע מה כושרם.

בכיר בקבוצה אמר: "המחירים של השחקנים הם בשמיים רק בגלל שמדובר באלכס שניידר. אלו שחקנים שהיו יכולים להגיע גם בשליש מהמחיר לקבוצות כמו מכבי פ"ת, מ.ס. אשדוד והפועל כפר סבא".

צילום: האתר הרשמי של מכבי תל אביב

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק