המטרה: המשחק בסלוניקי

יותם הלפרין, שהצטיין במשחק הניצחון על ארמאני מילאנו, לא נח על זרי הדפנה וחושב כבר על השבוע הבא. שרף: "אני היחידי שאמר כל השבוע שזה לא יהיה משחק קל כמו שחושבים"

יום חמישי 24 ינואר 2008
שלמה חסיד

מכבי תל אביב גברה הערב (חמישי) על ארמאני מילאנו בתוצאה 76:91 והעפילה למקום השני בבית ב'.

צביקה שרף, מאמן מכבי ת"א, אמר בסיום המשחק: "אני היחידי שאמר כל השבוע שזה לא יהיה משחק קל כמו שחושבים, והשחקנים התחילו להבין את זה רק במחצית. טוב שקיבלנו מסר היום, כי לפעמים אנחנו שיכורים ולא מיין. אבל הפעם אין פה נזק, כי לא הפסדנו". 

"הצלחנו לחלק זמן בין שחקנים, וקיבלנו בחזרה את ניקולה. יש לנו כבר ביום ראשון משחק חשוב מול גליל ובחמישי מול סלוניקי, אז יש בשביל מה לעבוד באימון ביום שבת".

"יותם, ביום הולדת ה-24 שלו, קלע 24 נקודות. גם ניקולה חזר ליכולת יותר טובה, מוקדם יותר ממה שחשבתי, זה מאוד משמח אותנו. בדקות מסוימות ניקולה שיחק עם באטיסטה, שזה דבר שלא תירגלנו מספיק באימונים, ואני שמח שזה הצליח".

יותם הלפרין אמר בסיום: "זה נחמד לנצח, אבל אני לא חושב ששיחקנו מספיק טוב. כנראה שזה בגלל שכולם דיברו לפני המשחק על זה שהם מגיעים בלי מטרה".

"המטרה עכשיו היא המשחק בסלוניקי בשבוע הבא, כדי לסיים במקום טוב בבית. נראה את מי נקבל בשלב הבא, אני בטוח שנקבל קבוצות טובות, אבל גם אנחנו טובים".

ניקולה וויצ'יץ': "אני מרגיש נהדר. הם באו ושיחקו קשוח ואגרסיבי. הם לא רצו להפסיד ושיחקו מצוין במחצית הראשונה. אני שמח שעשינו את זה בסוף".

דיוויד בלות'נטל: "הם שיחקו משחק טוב, במיוחד במחצית הראשונה. זה כיף לשחק עם ניקולה. הוא שחקן חכם שיוצר מצבים לשחקנים אחרים. אני חושב רק על המשחק הבא, לא מדברים כרגע באיזה מקום נסיים בטופ 16".

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק