0

קליין יגיש פרס מאמן העונה

המנהלת מצדיעה למאמן האגדי שיעניק את הפרס למאמן הנבחר לפני גמר הפיינל פור * וגם - אלוף האלופים: מפקדי חכל האוויר, האלוף הנכנס נחושתן והאלוף היוצא שקדי, יעניקו את הפרס לשחקן ה-MVP של העונה

יום שני 19 מאי 2008
מערכת TELESPORT

 אירועי הפיינל פור הישראלי בכדורסל לקביעת אלופת המדינה בכדורסל לעונת 2007-2008 יחלו בשבוע הבא (המשחקים בין ה-27 ל-29 בחודש). כבר עתה מנהלת הליגה גאה לבשר ולהצדיע למאמן האגדי - רלף קליין - שיעניק את פרס מאמן העונה לפני משחק הגמר ביום חמישי. בנוסף, קליין יכלל ברשימת הלאגסי - נבחרת שחקני העבר הגדולים של הכדורסל הישראלי.

המאמן, שיחגוג בעוד כחודש יום הולדת 77, יזכה כבר בתחילת השבוע לערב הוקרה לפועלו לכדורסל הישראלי מצד אוהדי מכבי ת"Ȼא. קליין היה שחקן כדורסל מצליח במדי נבחרת ישראל, והוא המאמן שהוביל את מכבי ת"א לזכייה ראשונה בגביע אירופה לאלופות בשנת 77'. לפני שנתיים נבחר קליין לחתן פרס ישראל.
קליין הוביל את נבחרת ישראל לסגנות אליפות אירופה בטורינו 79', ושימש גם כמאמן נבחרתȠגרמניה, ובליגה המקומית אימן פרט למכבי ת"א את הפועל גן שמואל, הפועל חיפה, הפועל ירושלים והפועל חולון. אחד מהניצחונות הגדולים שלו היו כמובן על צסק"א מוסקבה בוירטון 77'.
אלוף האלופים.

הבחירות לשחקני ומאמן העונה נמשכות עדיין באתר ۔מנהלת, אבל לשחקן שלו יוענק התואר לפני משחק הגמר של הפיינל פור מצפה הפתעה.

במסגרת אירועי הפיינל פור, שזכו לחסות החגיגות של אירועי 60 שנות עצמאות למדינה, הוחלט במנהלת להצדיע לצה"ל ולהעניק את הכבוד לאלופי האלופים. מפקדי חיל האוויר, האלוף הנכנס עۙדו נחושתן והאלוף היוצא אליעזר שקדי, הם אלו שיעניקו את הפרס.

עוד לפני כן, במוצאי שבת יתקיים ערב הגאלה החגיגי לפתיחתם הרשמית של אירועי ומשחקי הפיינל פור, ובו יוענקו הפרסים לחמישיית העונה, ולשחקנים המובילים בקטגוריות השונות.
ערב הגאלה יתקיߙם במתחם המפואר הסמוך להיכל הספורט, בהשתתפות שרים, ראשי המנהלת, ראשי המועדונים בליגת העל, וכמובן השחקנים והמאמנים. בערב זה יזכו גם המאמצים הראשיים של הליגה ושל הקבוצות לתשורות

תגובות

טלספורט בפייסבוק