אנדיוני אלופי אוסטרליה!!!

אנדי רם ויוני ארליך עשו הלילה את אחד מההישגים הגדולים של הספורט הישראלי בכל הזמנים כשזכו בטורניר הזוגות באליפות אוסטרליה הפתוחה אחרי ניצחון בשתי מערכות מותחות 5:7 6:7 על הצמד הצרפתי קלמון ולודרה

שבת 26 ינואר 2008
תזכרו את התאריך הזה. 26 לינואר 2008. היום בו שני טניסאים ישראלים זכו  בטורניר הזוגות של טורניר גראנד סלאם. אנדי רם ויוני ארליך גברו הבוקר 5:7 6:7 (4:7) על הצמד הצרפתי ארנו קלמון ומיכאל לודרה הצרפתים כשמדינה שלמה החזיקה להם אצבעות במטרה לנצח ולהשלים הישג נפלא בקריירה שלהם.

רם וארליך סיימו טורניר ללא שהפסידו מערכה. הם צפויים להעפיל לאחד משלושת המקומות הראשונים בעולם. רם וארליך גם הבטיחו את השתתפותם בטורניר המאסטרס בסיום השנה.

מערכה ראשונה

המערכה הראשונה נפתחה מצויין עבור שני הישראלים ששברו מוקדם את ההגשה של הצרפתים. אנדיוני הוליכו כבר 4:2 אף הגשם שהחל לרדת עצר את המומנטום של השניים. הצרפתים חזרו לתמונה כששברו את ההגשה של אנדיוני ,אך הצמד הישראלי המצויין לא ויתר ושבר חזרה. 
מכאן ועד לסיומה של המערכה, בה בלט יותר יוני מאנדי, אנדיוני מסמנים וי על המשימה הראושנה בדרך לתואר המיוחל. כאמור, החזרה מההפסקה לא עצרה את רם וארליך שניצחו 5:7 במערכה הראשונה.

מערכה שנייה

שני הצמדים שמרו על הגשותיהם. במצב של 3:3 היתה לאנדיוני אפשרות לשבירה, אך היא לא צלחה והצרפתים עלו ליתרון 3:4. השחקנים המשיוכ לשמור על הגשותיהם והצרפתים עלו ליתרון 4:5 במערכה ובהמשך ליתרון 5:6 ובהמשך 6:6 והמערכה הוכרעה בשובר שיוויון.

שובר השיוויון היה בשליטה של הישראלים שניצחו בו 4:7.
תגובות

9

טלספורט בפייסבוק