זה חלום שהתגשם

אנדי רם ויוני ארליך היו נרגשים, אך לא איבדו את חוש ההומור גם לאחר הזכייה באליפות אוסטרליה. עוד מארליך: "אני מודה למאמן נועם בר כי לא קל להיות ליד אנדי הרבה זמן"

שבת 26 ינואר 2008
אורית מרום
גם הזכיה באליפות אוסטרליה לא הצליחה להפוך את אנדי רם ויוני ארליך למתונים מידי. הצמד הישראלי, שנראה נרגש מאוד לאחר הניצחון, הצליח להעלות חיוך בפני כל הסובבים אותו.

לאחר טקס קבלת הגביע באצטדיון במלבורן, אמר יוני ארליך: "אני צריך להודות להרבה אנשים. אני רוצה להודות לקהל הנפלא שהיה כאן. זה פשוט מדהים. אני רוצה להודות לספונסרים שלנו ואני רוצה להודות למאמן שלנו נועם בר, כי אני יודע שזה לא קל להיות הרבה זמן ליד אנדי. אנדי הוא חבר והיום נתן משחק ענק".

ארליך הוסיף: "שיחקנו מול צמד מצוין. אם להפסיד בגמר לפחות להפסיד לצמד הצרפתי שזה תמיד כיף לשחק נגדו. אני יודע כמה קשה להפסיד בגמר, אבל זה הספורט. מאז שנולדתי חלמתי על הרגע הזה והנה הוא הגיע".

אנדי רם: "זהו רגע בלתי רגיל עבורנו. זכיתי כבר בשני תארי גרנד סלאם בזוגות המעורבים, אבל השמחה היום לא קרובה לזכיות האלה. כיף אדיר לנצח החבר הכי טוב שלי והפרטנר שלי לאורך השנים. אנחנו כמו משפחה, כמו אחים.

"האמנו שאנחנו יכולים להשיג תואר גרנד סלאם, ולא פחדנו לדבר על זה בתקשורת הישראלית והעולמית. אנחנו מאמינים שאנחנו מהצמדים הטובים בעולם וזה יום גדול לנו, למשפחות ולכל עם ישראל".

מייקל לודרה, אחד מצמד המפסידים, אמר: "אני חייב לומר לאנדי ויוני שהם עשו בטורניר הזה דבר גדול. אם כבר להפסיד, לפחות להפסיד להם. זה מגיע להם לזכות כאן".

מנכ"ל המרכז הישראלי לטניס, ג'נין שטראוס, אמרה: "המרכז מברך את בוגריו אנדי רם ויוני ארליך על ניצחונם ההיסטורי באליפות אוסטרליה הפתוחה. אנו מכינים במרץ את האיצטדיון הביתי של נבחרות ישראל, וממתינים להם בשובם ארצה בתקווה להמשך סידרת הניצחונות גם בגביע דיוויס בבית העליון נגד שבדיה".

יו"ר איגוד הטניס, אסף חפץ: "אנדיוני הוכיחו שהם ווינרים אמיתיים, הם הביאו הרבה כבוד לטניס הישראלי. לא בכדי שני הבחורים המדהימים האלו מסומנים כבר הרבה זמן כתקווה האולימפית הגדולה ביותר של ישראל. אני מקווה שההצלחה שלהם תמנף את הטניס בארץ".

ציפי אובזילר: "אני מאוד שמחה בשבילם. הם שיחקו טניס נפלא בשבועיים האלה והביאו הרבה כבוד לישראל".

עודד יעקב: "זה הישג מדהים לטניס הישראלי. זכייה בגרנד סלאם זה חלום של כל טניסאי עוד מהיותו ילד".

דודי סלע: "את אוהב אותם. מגיע להם להיות אלופים, אני מוריד בפניהם את הכובע. הם הזוג הטוב ביותר בעולם כיום".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק