צ'לסי תנסה לרכוש את רוביניו

ה"מארקה" הספרדי מדווח שרומן אברמוביץ' מכין הצעה כספית מפתה עבור הכוכב הברזילאי של ריאל מדרטד. גם מנצ'סטר יונייטד וארסנל בתמונה

יום שלישי 20 מאי 2008
אסף בילגורי

ביום רביעי תתייצב צ'לסי למשחק גמר ליגת האלופות מול מנצ'סטר יונייטד, כאשר סימן שאלה גדול מרחף סביב עתידו של אברהם גרנט בצ'לסי, אך למרות זߐת בקבוצה של אברמוביץ' מתחילים להתכונן לעונה הבאה.

 בצ'לסי מתכננים הצעה כספית מפתה מאוד עבור רוביניו. כך מפרסם ה"מארקה" הספרדי. על פי התקשורת הספרדית רומן אברמוביץ', הבעלים של צ'לסי מתכוון להציע בסביבות ה-35 מיליון יורו עבור הכוכב הבۨזילאי של ריאל מדריד.

למרות שרמון קלדרון, הבעלים של ריאל מדריד הצהיר כי הוא אינו מתכוון למכור את הברזילאי בעד שום סכום, השריקות להן "זכה" הברזילאי במשחק הליגה האחרון של הקבוצה מול לבאנטה, עשויות לזרז את עזיבתו.

ה"מאӨקה" מדווח שגם מנצ'סטר יונייטד וארסנל עשויות לגבש הצעה כספית לשחקן, שנתן עונה נהדרת במדי ה"בלאנקוס" והיה שותף בכיר לאליפות השנייה ברציפות שלה.

ברנארד שוסטר, המאמן הגרמני של ריאל לא מעוניין להיפרד מהברזילאי, אך על פי הדיווחים בספߨד הוא כבר מייעד לאריאן רובן ההולנדי, את המשבצת של רוביניו, בצד שמאל של הקישור.

תגובות

טלספורט בפייסבוק