ניצחון של ביתר

עירוני קרית שמונה ומכבי חיפה נפרדו בתיקו 1:1 בדרבי הצפון, אמנגואה כבש בדקה ה-17, ג'ובאני רוסו השווה בשער יפייפה בדקה ה-25

שבת 26 ינואר 2008
מערכת TELESPORT

המנצחת במשחק בין עירוני קרית שמונה ומכבי חיפה היא בית"ר ירושלים שיכולה להגיע בראש שקט למשחק מול מכבי פ"ת בטדי.

המחצית הראשונה נפתחה בשליטה של קרית שמונה שהראתה שהיא לא הולכת לעשות חיים קלים למכבי חיפה. שחקניו של רן בן שמעון הגיעו למספר הזדמנויות והטובה שבהן הובילה ליתרון ראשון בדקה ה-17: עמאשה הרים כדור רוחב טוב שעבר את כל שחקני חיפה היישר לרגליו של אמנגואה שבעט חזק ופנימה 1:0.

בדקה ה-25 הכשלה של עמיר נוסבאום על אלון חרזי, וג'ובאני רוסו ניגש לכדור 14 מטרים אלכסונית משערו של שביט אלימלך ובועט בעיטה מפתיעה מימין לחומה, שביט הדף את הכדור מתוך השער ו1:1.

המחצית השניה היתה חלשה יותר למרות ששני המאמנים הכניסו שחקנים התקפיים למשחק, ההזדמנות הטובה ביותר היתה של תומר חמד בדקה ה-90 שקיבל כדור מצוין מעומרי אפק אבל נגח גבוה מעל השער.

הרכבים:

עירוני קרית שמונה: שביט אלימלך, ברק בכר, יניב לביא, סלאח חארמה, עמיר נוסבאום, גיא צרפתי (יוסי דורה 79), עבאס סואן, אמנגואה,צ'ירסוואה, יובל אבידור, וויאם עמשה (אופוריקווה 63).

מכבי חיפה: ניר דוידוביץ', אלון חרזי, שי מימון, קרוסה, אלירן דנין, בירם כיאל (אושרי גיטא 55), גוסטבו בוקולי, ליאור רפאלוב (עמרי אפק 46), ג'ובאני רוסו, יניב קטן, ורנאטו (תומר חמד 81) .

מחצית ראשונה:

דקה 7:  הזדנות ראשונה לחיפה, בוקולי מקבל כדור מרחק 30 מטרים מהשער  מתקדם, וכשהוא קרוב לרחבה בועט רע רחוק מקורת שערו של שביט אלימלך.

דקה 12: גיא צרפתי משאיר את וויאם עמאשה לבד ברחבה, האחרון העביר כדור רוחב לא מדויק ושחקני חיפה הרחיקו עד לרגליו של עבאס סואן שבעט רע לחוץ.

דקה 17 אמנגואה מעלה את ק"ש ל 0:1: עמאשה מגביע את הכדור מצד ימין, עובר את כל שחקני ההגנה של חיפה ומגיע לאמנוגאה שבועט חזק ומכניע את דוידוביץ'.

דקה 21: גיא צרפתי יורה פצצה מ-30 מטרים אלכסונית לשערו של דודוביץ' הכדור המסוכן מכניע את דוידוביץ אבל נעצר במשקוף.

דקה 25 ג'ובני רוסו מסובב כדור נדיר ו1:1: עמיר נוסבאום מכשיל את אלון חרזי על סף הרחבה 14 מטרים אלכסונית מהשער בצד ימין, ג'ובאני רוסו מפתיע את אלימלך כאשר הוא מסובב את הכדור מצידה הימני של החומה  היישר לחיבורים, שביט אלימלך ההמום נוגע בכדור בתוך השער. 

דקה 45: ג'ובאני רוסו ניסה את מזלו שוב בבעיטה חופשית 25 מטרים אלכסונית מהשער, הפעם שביט היה מוכן.

מחצית שניה:

דקה 58:
  יובל אבידור מקבל כדור במחצית המגרש, רץ איתו לתוך הרחבה משאיר מאחוריו את אלירן דנין ובועט חלש לידיו של ניר דוידוביץ'.

דקה 60:  כדור חופשי של גיא צרפתי ניתז היישר מראש שחקן חיפאי היישר לרגליו של יניב לביא שבעט טוב, דוידוביץ' הרחיק לקרן.

דקה 89: יניב קטן מקבל כדור טוב מעומרי אפק אבל בועט בצורה לא טובה מטרים מהשער.

דקה 90: התקפה טובה של חיפה, עומרי אפק מעביר כדור טוב בראש לחמד שמחמיץ מחישה מטרים הזדמנות לנצח את המשחק.


תגובות

f

טלספורט בפייסבוק