ברחו ל-9

בית"ר ירושלים ניצחה את מכבי פ"ת וברחה ל9 נקודות הפרש בצמרת הטבלה. עמית בן שושן כבש לבית"ר (13) ברוכיאן כובש את השני (60) עומר דמרי מצמק (85). יצחק שום:" אנחנו תמיד רוצים לנצח"

שבת 26 ינואר 2008
מערכת TELESPORT

 בית"ר ירושלים בורחת לליגה ליתרון 9 נק' בצמרת ליגת העל לאחר הניצחון הערב על מכבי פ"ת 2:1. המשחק עמד בסימן קללות אוהדי בית"ר כנגד יו"ר ההתאחדות לכדורגל אבי לוזון. 

מיכאל זנדברג הוקפץ להרכב מיד עם פתיחתו לאחר שחברו הטוב לקבוצה גל אלברמן התלונן על גב תפוס ושאינו יכול לשחק.

שחקניו של יצחק שום פתחו את המשחק בסערה וכבר לאחר 13 דקות ומספר הזדמנויות טובות עמית בן שושן כבש את הראשון לאחר טעות איומה של אוהד כהן, שהשמיט כדור שהיה חייב לקחת. עד לסיום המחצית שחקני בית"ר תקפו ללא הפסקה ואת פ"ת כמעט ולא ראו.

בדקה ה-60 טעות איומה של מוראד מגמאדוב שפשוט נפל לאחר בעיטת שוער של קאלה ומשאיר את אבירם ברוכיאן לבד מול שוערו אוהד כהן, ברוכיאן לא התבלבל וכבש בקלות 2:0 לבית"ר.  

ג'וניור ויסה בהופעת הבחורה שלו בבית"ר פרץ בדקה ה-77 לתוך הרחבה וספק הוכשל השופט שרק לפנדל, עיןד טל ניגש לבעיטה ובעט חזק אך לידיו של אוהד כהן, אלברז על הריבאונד בעט החוצה. 

בפ"ת לקחו את העניינים לידיים מאוחר מידיי: בדקה ה-85 פליקס אובוקה השאיר כדור מצוין לעומר דמארי, לבד מול קאלה, דמארי בעט בצורה טובה פנימה 2:1. שחקני בית"ר נלחצו ושום אף הכניס את שמעון גרשון למשחק אבל שחקניו של עופר פביאן לא השכילו להשוות.

יצחק שום, מאמן בית"ר, אמר בסיום: " זה היה משחק טוב מאד שלנו גם במחצית הראשונה וגם בשניה, השער של פ"ת הכניס אותנו ללחץ אבל ניצחנו וזה מה שחשוב, אנחנו תמיד רוצים לשחק טוב ולנצח, לפעמים זה הולך ולפעמים זה לא"

הרכבים

בית"ר ירושלים: טרבטקו קאלה, אלברז, אריק בנאדו, תומר בן יוסף, יואב זיו, אבירם ברוכיאן, עידן טל, מיכאל זדנברג, דרק ואטנג, עמית בן שושן, מרקוס ורומולו.

מכבי פ"ת: אוהד כהן, איסמעיל עמר, נאור פסר, מוראד מגמאדוב, ניצן דמארי, סולי צמח, חבייר דירסאו, לירן כהן, סאביץ', עומר דמארי  ופליקס אובוקה

מחצית ראשונה:

דקה 7:
אלברז קיבל כדור טוב מעידן טל בתוך הרחב התשחרר מהשמירה ובעט לא כל כך טוב מעל השער.

דקה 13 עמית בן שושן מעלה את בית"ר ל0:1:  טעות איומה של אוהד כהן שמשמיט כדור פשוט שהגיע לרחבה מבעיטה חופשית של בית"ר, עמית בן שושן מקרוב דוחק פנימה בקלות 0:1

דקה 15: כדור רוחב מצוין של זנדברג לראשו של ברוכיאן שנוגח מצוין אוהד כהן הודף לקרן.

דקה 25:  הגבהה נפלאה של בית"ר מכדור חופשי מוצאת את מיכאל זנדברג פנוי ברחבה שנוגח טוב  ופוגע באוהד כהן, אלברז על הרביאונד בועט טוב, כהן הודף לקרן.

דקה 30: איסמעיל עמאר בבעיטה חופשית טובה פוגע בשחקן בית"ר הכדור מטעה את קאלה אבל יוצא לקרן.

דקה 36: ניצן דמארי מכשיל את עמית בן שושן על סף הרחבה ישירות מול השער, עידן טל ניגש לבעיטה החופשית, ובועט רע לתוך החומה.

מחצית שניה:

דקה 46:  מיכאל זנדברג בועט כדור מצוין מזוית קשה ואוהד כהן הראה עירנות והדף את הכדור לקרן.

דקה 50: עמר מעלה כדור טוב לרחבה וטעות נוראית של טרבטקו קאלה ביציאה לא טובה מהשער , קובי גנון הקדים אותו אבל נגח מעל השער.

דקה 60 ברוכיאן מעלה ל0:2 : כדור ארוך של קאלה מגיעה לאבירם ברוכין לאחר שמוראד מגמאדוב מועד ומשאיר את ברוכיאן לבד מול אוהד כהן שבקלות כובש 0:2

דקה 62:  פעולת הכנה מצויינת של פליקס אובוקה שמשאיר כדור מצוין לסאביץ' שמחמיץ הזדמנות מצויינת.

דקה 77 פנדל לבית"ר: ג'וניור ויסה פרץ לרחבה וסחט פנדל שספק עם היה, עידן טל בועט ישר לידיו של אוהד כהן שעוצר היישר לרגליו של אלברז שבועט לחוץ

דקה 83: חן עזריאל בבעיטה טובה ממשיך את הלחץ של בית"ר על שערו של אוהד כהן, כהן הודף כמו שצריך.

דקה 85 עומר דמארי מצמק ל 1:2 : פליקס אובוקה משאיר כדור מצויין לעומר דמארי שנשאר לבד מול קאלה, שלא מתבלבל וכובש.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק