2

מקווה שתהיה לנו לידה קלה

ליגת ווינר: רוני בוסאני כבר חושב על המשחק הבא מול הפועל חולון בהיכל נוקיה, במסגרת הפיינל פור ולא שכח לפרגן: אריאל בית הלחמי בנה את הקבוצה. שרף: נבוא מוכנים. חג'ג': עונה עם לא מעט עליות ומורדות

יום שלישי 20 מאי 2008
שלמה חניד

 עונה ארוכה, עונה מעניינת ומסקרנת תמה לה בכדורסל הישראלי. מכבי תל אביב, הפועל חולון, בני השרון ועירוני נהריה הצליחו להתברג לפיינל פור, אחד המסקרנים מהשנים האחרונות.

רוני בוסאני: "החבר'ה מאוד מאוד רצו. אחרי ירושלים והיום הם מאוד רצו, לא חשבתי שתהיה תוצאה כזו, עכשיו אני יכול להגיד שזה מגיע לנו. שיחקנו כדורסל טוב, מגיע לנו ואני שמח שאנחנו שם בפנים. עצם הגעתי הייתה שינוי לטובה.  אפשר להגיד שאריאל בית הלחמי הוא בנה את הקבוצה, היא הוכיחה זאת. אני מקווה שבנוקיה תהיה לנו לידה קלה.

מתן נאור: "זהו כיף גדול, אי אפשר להגדיר זאת במילים. זאת הייתה עונה כל כך ארוכה ומאוד קשה מבחינתנו. הרבה עליות וירידות, אבל אני מאושר מזה שהגענו. הארכנו אתĠהעונה בעוד שבוע, זה מצויין". נאור גם ידע לפרגן: "בזכות ברק פלג, שהוא תמיד חישל אותנו וידע שנהיה כאן, אין לי מושג איך הוא ידע".

עידו קוז'יקרו: "זוהי הרגשה מדהימה, עברנו הרבה השנה. בנינו את הקבוצה בשביל הרגע הזהȮ אריאל בית הלחמי לא כאן, אבל יש לו חלק כאן. הוא בנה את הקבוצה הזאת, מגיע לו המון קרדיט. הליגה מאוד שוויונית השנה, אפשר להצליח גם בפיינל פור".

ג'ון גילכריסט: "ניסיתי לעזור לקבוצה שלי לנצח. אנחנו עובדים קשה, אנחנו ממוקדים,̠למרות שאנחנו נופלים, אנחנו תמיד מעמידים זאת לזכותנו. גם מול חולון צריך לבוא מוכנים ולהאמין בעצמנו".

אדריאן פלדג'ר: "עשינו שינוי אדיר בליגה. משחק אחר משחק שיחקנו וחזק, לא היה לנו הרבה מה לעשות חוץ מזה. הייתה תקווה, הייתי במצבים כאלה בעבר, הכל התחיל מבפנים".

רובי בלינקו: "מה שהיה כאן לא היה בעיקר תלוי בנו. הייתי שמח אם היו נותנים לנו להפגין יותר ספורטיביות, אבל זה מה שיש. בסופו של דבר נשארנו בליגה, וזה מה שחשוב".

מאמנה של מߛבי תל אביב , צביקה שרף: "לא מעניין אותי מה הולך בחולון, יותר הקבוצה שלי. כל מה שמעניין אותנו זה להגיע למשחק השבוע הבא בפיינל פור. חולון קבוצה טובה, כרגע מתחילים מחדש. צריך להתרכז במשחק, שהשחקנים שלנו יחלימו. נתכונן ונבוא מוכנים. חבל ۩ירושלים לא בפיינל פור, אבל 4 הקבוצות הטובות בליגה נמצאות שם". 

קפטן הפועל ירושלים, דרור חג'ג': "יהיה פיינל פור מעניין, זה מאכזב שאנחנו לא שם. עברנו עונה עם עליות ומורדות, בסופה גם לקחנו גביע. אפילו שסיימנו כמו שצריך, אבל בסופו של יום, צריך להגיד תודה אחד לשני. נתנו את המקסימום.

תגובות

טלספורט בפייסבוק