הכל רגוע. בינתיים

לקראת גמר ליגת האלופות הערב במוסקבה, נערכת המשטרה המקומית למשחק ומעדכנת כי עד כה הכל רגוע. לפי ההיכרות עם הקהל האנגלי, עוד יהיה מה לדווח

יום רביעי 21 מאי 2008
מערכת TELESPORT
 לקראת משחק גמר ליגת האלופות שיערך הערב במוסקבה, משחק כאמור בו 2 הנציגות הן אנגליות, מדווחת משטרת מוסקבה כי עד עכשיו הכל מתקיים בסדר מופתי וללא כל תקרית ותרחישים להם ציפו.

למשחק צפויים להגיע מעל 40,000 אנגלים ובמשטרה המקומית נערכו לכל תרחיש אפשרי, מבעיות תחבורה ועד תקריות אלימות בין האנגלים ובין הקהל האנגלי לבין המקומיים. אלפי שוטרים מסתובבים בעיר במהלך הימים האחרונים, במיוחד משעות הערב של אתמול, אז החלו להגיע האנגלים בטיסות צ'רטר. גם הערב המשחק יאובטח על ידי אלפי שוטרים שיסתובבו ברחבי האיצטדיון.

משטרת מוסקבה סיפרה: "לא היו שום אירועים מיוחדים בינתיים. אנשים מטיילים, יושבים במלונות והכל שקט. אנו במצב רח טוב ואופטימיים נוכח המצב, אבל הכל תלוי באוהדים. אנחנו לא חושבים ש۔ם רוצים בעיות עם משטרה במדינה זרה".

הכיכר האדומה במוסקבה שינתה פניה למשך שבוע הגמר ונערכים בה תחרויות ופסטיבלים, מתחרות בעיטות מ-11 מטר ועד צילום עם הגביע אותו תקבל הערב המנצחת. אוהד אנגלי אמר ושיקף את דעת כולם: "כעת אנו צריכים להירגע ולשתות כמה בירות, עברנו דרך ארוכה עד שהגענו למוסקבה. מאוד שונה כאן ממה שסיפרו לנו, שמענו דברים רעים על העיר אך נכון לעכשיו שום דבר מהסיפורים אינו נכון. האווירה מצויינת".

תגובות

טלספורט בפייסבוק