הפסד שני ברציפות ללרנקה

קפריסין: קבוצתו של ניר קלינגר נחלה הפסד נוסף 2:1 במשחק חוץ מול מוליכת הטבלה פאמגוסטה, שמתרחקת משאר הקבוצות בדרך לאליפות. בלגית: 85 דקות לעומר גולן בתיקו 0:0 של לוקרן מול אנדרלכט

יום ראשון 27 ינואר 2008
מערכת TELESPORT
הדרך של פאמגוסטה לאליפות בקפריסין ממשיכה בדרך הבטוחה, לאחר הניצחון הביתי 1:2 מול לרנקה וניר קלינגר. 

שוב פעם מאבדת לרנקה ניצחון ברגע הסיום כמו במחזור שעבר מול דוקסה, אבל הפעם הנוכחית היריבה הייתה קשה מנשוא. מדובר במוליכת הטבלה, פאמגוסטה שעלתה ליתרון בדקה ה-40 והקפיצה את הקהל המקומי.

בתוך תוספת הזמן של המחצית הראשונה,  הקבוצה של קלינגר לא איבדה את הראש, כאשר קינגסלי השווה את התוצאה. במחצית השנייה חיפשה פאמגוסטה את שער הניצחון והשיגה זאת בדקה ה-71 על ידי צטצ'שווילי הגורזיני. 

במחזור הבא תארח לרנקה את APOP . כעת קלינגר מדורג במקום ה-7 בטבלה עם 28 נק' מרחק של 16 נק' מפאמגוסטה, שמדורגת במקום הראשון עם 44 נק' בבטחה.

בלגית: 85 דקות לגולן בתיקו של לוקרן

החלוץ הישראלי של לוקרן הבלגית, עומר גולן שותף 85 בתיקו של קבוצתו 0:0 מול אנדרלכט הבלגית. 

קבוצתו של עומר גולן מדורגת במקום התשיעי בטבלה עם 24 נקודות, אנדרלכט נמצאת שתי מקומות מעל עם 31 נקודות. 

נציג נוסף שלנו בבלגיה, סלים טועמה לא שותף בניצחון סטאנדרד ליאז' 0:1 מול מולבנק. בעקבות הניצחון נמצאת ליאז' במרחק נקודה מהמוליכה קלאב ברוז'.

הולנדית: תיקו לויטסה ללא מגרלשווילי

חיים מגרלשווילי, המגן השמאלי של ויטסה ארנהיים לא שותף בתיקו 2:2 מול אייאקס אמסטרדם. מאדס ג'ונקר כבש את הראשון בדקה השביעית, אורבי עמנואלסון השווה בפתיחת המחצית השנייה עבור אייאקס. 

"היהודים" קבעו מהפך בדקה ה-50 כאשר לואיס סוארז החלוץ האורוגוואי כבש. חמש דקות בלבד החזיק היתרון עד שהארי גומנז ההולנדי השווה וקבע את תוצאת המשחק.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק