האמנו בעצמנו תמיד

הצמד אנדיוני נחת הבוקר וכינס מסיבת עיתונאים לרגל ההישג ההיסטורי. רם: "עבדנו קשה בכדי להגיע להיות מספר 1". ארליך: "ההתרגשות כאן היא יותר מאוסטרליה"

יום שני 28 ינואר 2008
אורית מרום

הצמד הישראלי אנדי רם ויוני ארליך נחתו הבוקר בארץ עם הגביע הנכסף ממלבורן, וכינסו מסיבת עיתונאים חגיגית לרגל זכייתם בגראנד סלאם באוסטרליה, במסגרת טורניר הזוגות.

במסיבת העיתונאים שהתקיימה בנתב"ג נכחו שר המדע והספורט, ראלף מג'אדלה, יו"ר איגוד הטניס, אסף חפץ, המאמן של הצמד, נועם בר וצמד המאושרים, אנדיוני.

עשרות אנשי תקשורת הגיעו לסקר את האירוע המיוחד, שאורגן לאלופי אוסטרליה בזוגות.
 
יוני ארליך: "ההתרגשות כאן זה יותר מאוסטרליה, לא חלמתי שנגיע לרגע הזה, ציפיתי וקיוויתי אבל לא חלמתי, מהשבוע הראשון ועד האחרון הכול הלך לנו. בטיסה בחזרה סיכמנו את כל הדברים הקטנים והטובים להמשך הדרך, הכי התרגשתי שהנפנו את הדגל של ישראל".

אנדי רם: "לרגעים כאלה אתה מחכה, להניף גביע. אני חושב שמגיע לנו את התואר, האמנו, עבדנו קשה בכדי להגיע להיות מספר 1 בעולם, והגענו לזה בזכות. בנקודות הניצחון לא ידעתי מה לעשות, אם להרים את יוני, הייתי בטירוף, בחיים שלי לא שמחתי ככה, גם שלקחתי שני תוארי גראנד סלאם לפני".

המאמן של הצמד נועם בר נשמע נרגש: "הגענו לרגע מיוחד ומדהים, מקצועית ההבדל היה החיבור המדהים והכימיה שהייתה בינינו. ניקח יום יומיים להרגע ונתכונן לטורנירים הבאים שלנו. זהו חודש ענק ומושלם".

יוני ארליך נשאל מה הוא הולך לעשות לאחר הנחיתה: "הדבר הראשון הוא להתקלח, לעשות אהבה עם האישה, לאכול ארוחת בוקר טובה ולחגוג עם המשפחה".

בנוסף הצמד המאושר נשאל, איזה מסר יש לו לדור הצעיר, שרואה אותם ורוצה להיות יום אחד כמוהם: "אני ויוני משחקים מזה תקופה ארוכה ביחד, יוני משחק מגיל 3. כדי להגיע אל המטרה צריך להקריב ולוותר על הרבה דברים שאתה ילד. עברנו לפנימייה בווינגייט בגיל 13, וויתרנו על חברים למען ההצלחה, הכי חשוב זה האמונה".

אנדיוני עדיין לא במקום הראשון

הבוקר פורסם גם הדירוג החדש גם של טניסאי הסבב המקצועני, אומנם אנדיוני מובילים את הדירוג בשנת 2008, אך בדירוג הכללי הם מדורגים אחרי האחים בראיין שעדיין מדורגים ראשונים.

דודי סלע ירד מקום בדירוג למקום ה-67, והראל לוי עלה עשרה מקומות בדירוג למקום ה-150 בסבב. בגזרת הנשים, שחר פאר נותרה במקום ה-17. ג'סטין הנין ממשיכה להוביל את הדירוג, בעוד שמריה שראפובה נותרה במקום החמישי. 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק