יש כאן אנשים עם לב ונשמה

ליגת ווינר: מאמן החודש של הכדורסל הישראלי, רובי בלנקו שפע מחמאות לקבוצתו שהשיגה ניצחון מול חולון: גילינו המון אופי. דורסמן: אין תירוצים. ווישאם: לא הרגשתי לחץ על הקו

יום שני 28 ינואר 2008
מערכת TELESPORT

משחק יוצא מהכלל צפינו באולם זיסמן, כאשר עירוני רמת גן המקומית השיגה ניצחון דחוק ועם לא מעט מזל 96:97 על הפועל חולון, שאיבדה את המקום הרביעי בטבלה.

מאמנה של הפועל חולון, מיקי דורסמן: "סיום מביש, התחלה מבישה. לא הגענו למשחק, אנחנו הפסדנו את המשחק, הם לא ניצחו. 

"חוסר ריכוז היה היום, שאננות. המשחק שהיה היום לא היה המשחק שלנו. לא שמרנו הגנה מחצית ראשונה, שמרנו מחצית השנייה. רק רדפנו אחריהם, אין תירוצים" - סיכם המאמן המאוכזב.

רובי בלנקו, שנבחר למאמן החודש: "זהו משחק רביעי מול חולון, נמאס לנו להפסיד להם. זה היה משחק ענק נגד קבוצה פנטסטית, וממול עמדה קבוצה גם פנטסטית. 

"ההחטאה של ווישאם, אין לה משהו מוסבר. היה לנו שבוע קשה, גילינו המון אופי. ביזלי לא היה כאן, אבל יש לנו קבוצה עם ישראלים מצויינים. אנשים עם לב ונשמה, אני שמח על זה".

הישראלי המוביל ברמת גן, אורי יצחקי: "ההרגשה בהחלט מדהימה, באנו בהרכב חסר. איך שהוא הוכחנו שאנחנו טובים, בזכות כדיר וטולברט. נקווה שנמשיך ככה. יש לנו אחלה קבוצה".

הכוכב העולה ברמת גן, אלישי כדיר: "קצת מזל אף פעם לא מזיק. אני צריך עדיין להתבגר ולהעלות את הרמה. בחירת ההחלטות היו מצויינות, אני צריך עוד לצבור ניסיון להמשך".

טוני ווישאם, שהחטיא את הקליעה הגורלית בסיום: "אני מאוכזב על ההחטאה מקו העונשין, הייתי צריך לקלוע את זה. לא היה לנו משחק טוב מלכתחילה. אני לוקח גם על עצמי, אבל אנחנו קבוצה. אני מאוד ביקורתי לגבי עצמי, אבל זה קורה לפעמים. לא הרגשתי לחץ על הקו, הרגשתי טוב".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק