השביעי של בוסטון?

אחרי שכולם הספידו את הפיסטונס, דטרויט הגיעה לבוסטון וניצחה במשחק השני בסדרה, השוותה ל-1:1 וכעת יתרון הביתיות שלה, שלבוסטון מאזן פלייאוף של 6 הפסדי חוץ. האם יגיע השביעי?

שבת 24 מאי 2008
מערכת TELESPORV
 בלילה שבין שבת לראשון ייערך משחק מספר 3 בסדרה המרתקת בין הבוסטון סלטיקס לבין דטרויט פיסטונס, לאחר שהאחרונים ניצחו במשחק השני בבוסטון והעבۙרו את יתרון הביתיות אליהם.

משחק 87: דטרויט פיסטונס - בוסטון סלטיקס

אחרי הקאמבק המדהים של הלוס אנג'לס לייקרס בלילה שבין רביעי לחמישי מול סאן אנטוניו, כולם כבר דיברו על הגמר הקלאסי שיפגיש את לוס אנג'לס אל מול בוסטון, אך אז דווקא במשחק התקפי מובהק בניגוד למשחק הראשון בסדרה, חזרו הפיסטונס לחיים וניצחו בבוסטון.

לבוסטון, שעברה עד כה במשחקי הפלייאוף את אטלנטה וקליבלנד, מאזן של 0 מ-6 במשחקי החוץ. דטרויט מצידה הפסידה במשחק הבית הראשון מול פילדלפיה, אך התעשתה בӡדרה וניצחה אותה בתוצאה 2:4.

הטריו של הסלטיקס, ריי אלן, פול פירס וקווין גארנט קלעו 75 נקודות מתוך ה-97 של בוסטון במשחק הקודם אך מנגד ספגו 103 במגרשם הביתי. בדטרויט מול ההגנה המובהקת של המקומיים, יהיה להם קשה עוד הרבה יותר והם יצטרכו לחפש את ניӦחון החוץ הראשון שלהם בסדרת הפלייאוף אולי במשחק הבא

ההימור: 1, היחס 1.8

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק