2

גרנט פוטר מצ'לסי

הבעלים של צ'לסי, רומן אברמוביץ' הודיע היום על פיטוריו של אברהם ג׫נט. בהודעה שפורסמה באתר האינטרנט של צ'לסי נמסר כי הקבוצה תחל בחיפוש מאמן חדש. גרנט יפוצה ב-40 מיליון שקלים

שבת 24 מאי 2008
אשר גולדברג

לאחר אינסוף השמועות והאווירה שמסביב,  צ'לסי הודיעה היום (שבת) על פיטוריו של המӐמן הישראלי, אברהם גרנט.

בהודעה שפורסמה באתר האינטרנט של צ'לסי נמסר כי הקבוצה תחל בחיפוש מאמן חדש כבר בימים הקרובים.

גרנט הצטרף לצ'לסי בתחילת העונה כמנהל טכני, ובאמצע חודש ספטמבר החליף את ז'וז'ה מוריניו. גרנט העפיל לגמר גביע הליגה̠והפסיד לטוטנהאם, בחצי גמר הגביע האנגלי הוא הפסיד ואת האליפות הפסיד במחזור האחרון. ביום רביעי האחרון גרנט נכנע שוב למנצ'סטר יונייטד בקרב פנדלים מותח בגמר ליגת האלופות.

צ'לסי, אחת הקבוצות העשירות בעולם שמה לעצמה כיעד בכל עונה לזכות בכמה שיותר תארים ונראה כי הבעלים של הקבוצה, רומן אברמוביץ' לא אהב את העובדה שלראשונה מזה ארבע שנים לא זכתה הקבוצה באף תואר.

כעת גרנט עזב, למרות שבאנגליה היו לא מעט שפירגנו לו. מנג'ר מנצ'סטר יונייטד, אלכס פרגוסון, אמר בשבוע שעבר כי "רېוי שגרנט יוחתם לעשר שנים".

גרנט ידע יחסים קשים ומורכבים עם כלי התקשורת באנגליה במשך על תקופת היותו מאמן הקבוצה. גם מספר שחקנים בצ'לסי ובראשם דידיה דרוגבה היו ביחסים רעועים עם גרנט.

אברהם גרנט אמור לעלות הערב על המטוס בלונדון ולנחות בי۩ראל. כתוצאה מהפיטורים גרנט יקבל סכום כסף נכבד. אברמוביץ' יפצה את מאמנו הישראלי בכ-5 מיליון פאונד. בתרגום לשקלים חדשים מדובר ב-40 מיליון.

פרטים בהמשך...

תגובות

טלספורט בפייסבוק