אם נפסיד זה לא כישלון

נבחרת הפדרציה של ישראל ערכה מסיבת עיתונאים לקראת המשחק מול רוסיה ביום שבת. שחר פאר: "ברור שהתוצאה חשובה, אבל הכי חשוב זה שניתן את הכל". אובזילר: "התמודדתי בעבר מול שחקניות ברמה הזו"

יום שלישי 29 ינואר 2008
אורית מרום

לאחר שלא ערכה היום אימון, עקב הגשם, ערכה נבחרת הפדרציה של ישראל מסיבת עיתונאים לקראת המשחק מול רוסיה, כשבמוקד עמדה כמובן שחר פאר. 

פאר לא התביישה לומר כי: "גם אם נפסיד לא אגיד שזה כישלון. בשורה התחתונה, הצלחה זה ניצחון, אם נצליח לעשות זאת בעבודה קשה אז זאת תהיה הצלחה. גם אם לא נצליח אז נעשה את המקסימום".

הקפטן עודד יעקב: "השחקניות מגיעות עם הרבה טניס מאחוריהן ובכושר טוב. מזג האוויר היום ומחר ישבשו מעט את ההכנות, נתמקד בנושאים של כושר גופני. אני מקווה שביום חמישי יתבהר ויתאפשר לנו להיות באיצטדיון. הבנות היו באיצטדיון והתאמנו בו והן מכירות את התנאים. אני חושב שהמוכנות שלנו טובה. אני מבטיח שנגיע כמה שיותר מוכנים למשחק".

דובר האיגוד, ירון מיכאלי, ענה לטענות אנשי התקשורת כי האיגוד לא נערך לערוך את התחרות באולם סגור. מיכאלי: "לצערנו בשנת 2008 אין במדינת ישראל מתקן ספורט אחד ראוי שניתן לקיים בו תחרות בין לאומית. גם במתקן הספורט ברמה"ש נעשו שינויים בסדרי גודל של 100,000 דולר כדי להתאים זאת לתנאי התחרות, ועדיין האיצטדיון הוא בטח לא מהטובים שיכולים להיות בעולם".

בזמנו, כשידענו על הבעיה הזאת, ניסינו לעבור לשחק בהיכל נוקיה, פנינו ובדקנו. גם היכל נוקיה לא עומד בתנאים למשחק טניס. הברירה היחידה שהיתה לנו היא לשחק ברמה"ש ולהתפלל שלא ירד גשם. במידה ויהיו גשמים אז נמתח את התחרות עד חצות. אנחנו מקווים שלא נגיע לזה. על פי התחזיות אמור להיות בשבת מזג אוויר בהיר. יש לנו תוכנית למתקן ראוי שקיים ברעננה. זה מתקן שאמור לעלות 6 מיליון".
 
הטניסאית מספר 2 של ישראל, ציפי אובזילר, אמרה כי לא תהיה לה בעיה להתמודד עם שחקניות בכירות כמריה שראפובה ואנה צקבטדזה. אובזילר: "במשך השנים כששיחקתי בפדרציה, לא פעם ולא פעמיים שיחקתי מול בנות שדורגו גבוה ממני ובכל זאת ניצחתי. זה נכון שמבחינת דירוג אני מדורגת נמוך יותר, אבל הגעתי לדירוג הזה בזכות. זאת לא תהיה פעם ראשונה שאני משחקת במעמד מול שחקניות בדירוג כזה. אני מבחינתי עושה את ההכנות המקסימליות".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק