אני מפורסמת כי אני מנצחת

מריה שראפובה ושחקניות נבחרת רוסיה ערכו מסיבת עיתונאים מלאה בחיוכים. עוד מהסופרסטארית: "אני נרגשת להגיע למקום חדש. זה מיוחד מאוד. ככה אני מכירה חברים חדשים"

יום שלישי 29 ינואר 2008
אורית מרום
באופן מפתיע במיוחד, מסיבת העיתונאים של נבחרת הטניס הרוסית היתה נינוחה ומצחיקה באופן חריג. ניתן היה להבין, אולי לראשונה השבוע, כי מדובר בסך הכל בבחורות די צעירות, כמעט נערות, שדי התלהבו מההתעניינות של אנשי התקשורת הישראלים בהן.

הרוסיות הירבו לספר בדיחות אחת לשנייה, במיוחד צחקו מהשאלות האישיות שהופנו לעבר מריה שראפובה, שעמדה כמובן במרכז מסיבת העיתונאים. שראפובה נשאלה בתחילת מסיבת העיתונאים מה הופך אותה למיוחדת וענתה: "קודם כל, אני שחקנית טניס מצליחה. אני חושבת שאמנם יש דברים מסוימים שבזכותם אני מפורסמת, אבל קודם כל אני שחקנית שמנצחת ובזכות זה אני מפורסמת. אני עושה בחיים שלי עוד דברים חוץ מטניס, אבל טניס זה המרכז של החיים שלי. אני רוצה לזכות בעוד טורנירי גראנד סלאמים ולהיות מספר 1 בעולם. אתם חושבים שאני לא מרוכזת רק בטניס? הרי זכיתי בגראנד סלאמים, כמה עוד מרוכזת צריך להיות?".

על העובדה שזו הפעם הראשונה שהיא מייצגת את רוסיה אמרה שראפובה: "זה מיוחד מאוד. ראיתי את השחקניות שלנו זוכות בגביע בעונה שעברה ועכשיו גם לי יש הזדמנות. בגלל שזו הפעם הראשונה אני חייבת להיות במיטבי. אני מקווה שבקהל יהיו גם כמה רוסים שיעודדו אותנו. אני שמחה להגיע למקום כו ישראל. תמיד טוב להגיע למקום חדש ולהכיר עוד חברים חדשים".

שראפובה אמרה עוד כי "לצערי אנו עדיין לא יכולות להתאמן כאן בגלל הגשם, אבל אנחנו לא יכולות להיות אחראיות על הגשם". אגב, כשנשאלה אם יש לה חבר אמרה שראפובה: "אני לא מדברת על החיים האישיים שלי".

אנה צ'קבאטדזה היתה שותפה לדעה של שראפובה ואמרה: "אין ספק שהקהל לא ישפיע עד כדי כך. לישראל יש נבחרת טובה. אתם חושבים שאנחנו כועסות כי יש התעניינות רק בשראפובה? היא זכתה בגראנד סלאם. כשאני אזכה בגראנד סלאמים, אולי יתעניינו בי יותר".

הקפטן והמאמן שמיל טרפיצ'ב אמר: "זה בכלל לא משנה לנו כמה ננצח. 0:5 או 0:7. מצידי שננצח 2:3, העיקר שננצח". לטרפיצ'ב היו לא מעט מילים חמות על הארגון הישראלי ואמר: "הכל בישראל מושלם".

עריכה: נפתלי חזקיה

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק